Tiyatro Deneyimi Olanlarin Yada Tiyatro Ile Ilgilenenlerin Platformu

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve minik tuzluk tarafından 8 Nisan 2008 başlatılmıştır.

8 Nisan 2008
    Konu Sahibi : minik tuzluk
  1. minik tuzluk

minik tuzluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    HİÇ TİYATRO DENEYİMİNİZ OLDUMU?

evet kızlar hepinizin yorumlarını bekliyorummmm. benim oldu hayatımdki en güzel deneyimlerden biriydi AVP (Ahmet Vefik Paşa Tiyatrosunda ) bir 1 sene kursiyerlik - oyunculuk eğitimi aldım sahnede tek kişilik oyunumu oynadım doğaçlamalar yaptım yeri geldi ağladım yeri geldi güldüm ve yeri geldi delirdim tabi rol icabı :KK70::KK70::KK70::KK70: o muhteşem heyecanı yaşadım inanılmaz birşeydi hayatımda unutmayacağım deneyimimdi ... benden bu kadar devamını sizden bekliyorum tiyatro deneyimi olanlar buyrun ...

2. 8 Nisan 2008
  3. esennil

esennil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende trakya üniv.deyken küçük sahne tiyatrosunda 2 oyunda oynadım.çoook güzeldi.provalaraımız çok eğlenceliydi,oyunumuz çok güzeldi.sahnede olmak muhteşem bir duygu.çıkana kadar çok heyecanlıydım ama insanların gözlerine bakarak oynadım ve hiç şaşırmadım rolümü çünkü sihir gibiydi.oyun akıp gidiyor birbirimizin eksiklerini tamamlıyorduk farkında bile olmdan.her kelimesini hala hatırlarım tüm oyunun.mezun olduktan sonra görev yaptığım ilkokulda öğrencilere oynattık onlardan izlemekde çok keyifliydi.tiyatro çok güzel izlemeye de oynamaya da bayılıyorum

4. 17 Nisan 2008
  5. meister-nisa

meister-nisa iyi,kötü, çirkin ;) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende istanbul üniversitesinde tiyatro eleştirmenliği ve dramaturji öğrencisiyim.. tiyatroyla en yakın alakam izleyici ve yaman bir eleştirmen (!) olmaktan ibarettir Kötü Kazen

6. 2 Ağustos 2010
  7. Oceania

Oceania ♥♥Jackson Rathboneee♥♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5 aydir egitim aliyorum .
    suana kdr 1 oyun cikardik 2 saat suruyodu .
    4 kere fln oynamistik onu .
    Ilk defa oynayinca cok degisik geliyo tabi kaydirigubbakcemile3
    cok fazla heycanlaniyosun falan ama ikinci ucuncu derken artik oyunu biz elestirmeye baslamistik kaydirigubbakcemile3
    biz daha kursiyeriz oyuncular gelince cok garip hissediyoruz kendimizi . strese falan giriyoruz kaydirigubbakcemile3
    2.oyun eylulde .
    iyi ki yazilmisim opuyorumnanaktan
    A.G.S.M. opuyorumnanaktan

8. 2 Ağustos 2010
  9. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben türkçe öğretmeniyim üniversitedeyken belediye tiyatrosuyla çalışmış ferhan şensoyun kahraman bakkal süper markete karşı oyununu oynamıştık.uzunca bir süre kapalı gişe oynamıştı.şu anda diksiyon sipikerlik sunuculuk dersleri alıyorum ve bası derslerimize tiyatro oyuncuları ve tiyatro bölümü üniversite hocaları geliyor.sinan pekinton, rüştü asyalı, ferahnur barut, özlem ersönmez bunlar hep devlet tiyatroları sanatçıları.kursum bitince de oyunculuk drama eğitimine devam edeceğim.

10. 3 Ağustos 2010
  11. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    o sahneye çıkmak,provalardaki yorgunlukların karşılığını selama çıkıp alkışlar arasında almak, ne kadar sinir de olsanız rol arkadaşınızı o gün çok sevmeniz :) provalarda oynasakta bitse dediğiniz oyunu oynamaya doyamamanız :) elinizin ayağınıza dolaşması,ama yine de kendini sahneye hazırlamaya çalışmak, çok güzel duygular,heyecanlar bunlar.

12. 3 Ağustos 2010
  13. mozarellaaa

mozarellaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    okulun tiyatro grubundaydım geçen yıl ve bu yılın ilk dönemi...gerçekten çok güzel bir heyecan...sahneye çıkmak, alkış sesleri.... ama bırakmak zorunda kaldım sözde derslerimi etkiliyormuş...benimde tiyatro maceram bu kadarmış ...

14. 3 Ağustos 2010
  15. cemre25

cemre25 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    ne yap et derslerini hallet ve geri dön bence :)) :lepi:

16. 5 Ağustos 2010
  17. Aysoho

Aysoho Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Tİyatroyu bende çok severim. Aziz Nesin in oyunlarından bazılarını izleme ve okuma fırsatım oldu çok beğendim.

18. 12 Ağustos 2010
  19. mozarellaaa

mozarellaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    asıl sorun da orda zaten derslerimi hallettim babam da tiyatro olmayınca derslerin nasıl da düzeldi dedi yani ters etki yaptı delikafadulden
    zaten şimdi istesemde olmaz össye çalışmaya başlamam lazım üniversitede devam etmek istiyorum ama :kahve: