Tiyatro sevenler

Konusu 'Sinema & Tiyatro' forumundadır ve ozzy_mim tarafından 8 Aralık 2009 başlatılmıştır.

8 Aralık 2009
    Konu Sahibi : ozzy_mim
  1. ozzy_mim

ozzy_mim artık evli :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    gittiiniz beğendiiğiniz tiyatro oyunları var mı...
    burada paylaşalım...

2. 8 Aralık 2009
  3. ozzy_mim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben Ankara da yaşıyorum ve ankara Devlet Tyatrosu çok güzel oyunlar sahneye koyuyor...
    En son gittiğim oyuun "Geç Kalanlar" dı çok güzel,tadı damagınızda kalan bir oyun...
    Tavsiye ederim...

4. 18 Aralık 2009
  5. ggirly

ggirly Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de buyuk bir tiyatro severim, istanbul devlet tiyatrosu ve sehir tiyatrolarinda bir cok oyuna gttm,
    her ay en az 2-3 oyuna giderim mutlaka.
    gittigim her oyunu da tavsiye ederim:)
    en son istanbul sehir tiyatrolarinin "mecbur adam" isimli oyununa gittm,deli dumrulun kult olmus bir hikayesini anlatiyor, mukemmeldi. ondan once de yine sehir tiyatrolarinin bir oyunu olan "tarla kusuydu juliet" isimli oyununa gttm, Shakespeare'in o cok meshur Romeo ve Juliet hikayesi hep birbirlerine kavusmadan olmeleriyle biter ya, iste bu oyunda kavusup bir de ustune ewleniyorlar ve o buyuk ask ewlilige nasil dayaniyor (ya da dayanamiyor) onu anlatiyor, acaip komik bir oyun :)
    Bir de tabiki herkesin mutlaka ama mutlaka buyuk bir klasik olmus meshur oyun "Lukus Hayat" i gormesini oneririm. yillardir oynuyor zaten gormediyseniz artik oyun kaldirilmadan mutlaka gorun derim, ben iki kez gittm, daha da giderim:)
    yani kesinlikle herkese tiyatroyu tavsiye ederim,devlet ve sehir tiyatrolari hem ucuz hem de mukemmel birer gorsel solen...

6. 19 Aralık 2009
  7. ozzy_mim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şehir tiyatrolarının "tarla kuşuydu juliet" adlı oyununu çok merak ettim.inşallah ankara ya turneye gelir de görme imkanımız olur...