Tiyatro ve oyunculuk yeteneği olanlar vede bu konu hakkında bilgisi olanlar

Konusu 'Özel Yetenekler, yani müzisyenler' forumundadır ve EU1 tarafından 18 Mart 2007 başlatılmıştır.

18 Mart 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ben ii bi tiyatrocu olabileceğimi düşünüyorum.yani bu konuda yetenekli olduğuma inanıyorum.arkadaşlarım da benim gibi düşünüyo.erkek arkadaşımda sürekli tiyatro toplantılarına filan katılıyo ama kendisi istanbulda olduğu için pek fazla görüşemiyoruz.o yüzden adam gibi bi konuşamadık şu konuyu.hatta şu eti bumbada reklamında da oynadı.onunla bi türlü konuşamadım bu konuyu ve de daa yeni bi ilişki olduğu için sormaya da çekindim nedense ona.şimdi sizlere sormak istiyorum.bu konu hakkında bilgisi olan var mı aranızda??örneğin konservatuar sınavları??veya başka başka tiyatroyla ilgili bildiklerinizi en ufak bi bilginizi bile paylaşırsanız çok sevinirim!!cevaplarınızı sabırsızlıkla bekliyorum...:1rolleyes: :1rolleyes: :enbuyukkk:

2. 19 Mart 2007
  3. EU1

EU1 Guest

bir tek ufak bi bilgisi bile olan yok mu??

4. 28 Mart 2007
  5. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.166
    Ödül Puanları:
    438
    canım bir arkadaş söyledi şimdi 160 puan alman gerekliymiş sanırım birde özel eğitim için tarihleri varmış ama o arkadaş daha iyi biliyor istersen görüştürim bir

6. 28 Mart 2007
  7. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben tiyatro oyucusu ve egitimcisiyim arkadaşlar bilmek ögrenmek istedikleriniz varsa ben yardımcı olabilirim

8. 28 Mart 2007
  9. EU1

EU1 Guest

çok açık anlatmışsın ayşen abla çok teşekkürler,çok iyi anladım saol !!

10. 28 Mart 2007
  11. EU1

EU1 Guest

sende sağol elif abla ayşen ablanın anlatmasıyla çok iyi anladım,
    hepiniz sağolun !!
    adasu abla sen hangi tiyatroda oynuyorsun ??
    benimde dayım tiyatroda çalışıyor istanbulda. yunus emre tiyatrosumuydu neydi adı.en son sömestr tatilinde gittim ama unutuyorum ismini..
    ataköydeydi sanırım.

12. 28 Mart 2007
  13. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Evet istanbul ataköyde yunus emre tiyatrosu dogru bende orda oyunlar sergiledim dayının ismini söylersen tanırım bile belki :) ben haldun dormen ve müjdat gezen tiyatrosunda calıştım fransada lise ve üni. tiyatro bölmünü bitirdim şimdi egitim veriyorum hemde oyunlar yazıp sahnelendiriyorum ayrıyettende özel bir kanalda yapımcılık yapıyorum

14. 29 Mart 2007
  15. Cevrimhici

Cevrimhici Şampiyon Belli 2. Kim? Pro Üye

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    Küçük skeçler yazdım ve oynadım...tiyatro yeteneği var bende de..

16. 29 Mart 2007
  17. suveda

suveda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben oyuncuyum kendimi bildim bileli bu isin içindeyim konservatuar s1nav1na 1 kere ortam1 görmek için girmistim inan1lmaz eglenceli össden 160 taban puan1 ald1ktan sonra 2 ayr1 yetenek s1nav1na giriyorsun ikisinden de geçmen gerek tabi ama bunun için çok iyi bir egitimciden ders alman laz1m kusura bakmay1n ama bu isin içinde çok fazla torpil var tan1d1k birini bulursan daha iyi olur.Ben k1smet olursa bu sene ciddi anlamda yetenek s1navlar1na giricem.Çanakkale de bu isler biraz daha dürüst yap1l1yor yani torpil fazla yok hatta ordan bir hocan1n numaras1n1 da verebilirim ben de internetten buldum numaras1n1 izmirde oturuyorum ben sadece tek bir üni.konservatuar tiyatro bölümü var oda dedigim gibi tamamen duygusal:))okulun numaras1(0286)2180534 hocan1n ismi ülkü alt1noluk:KK43:0286)2470700 buda müjdat gezen sanat tiyatrosunun numaras1:KK43:0212)2458707 oary1 arad1m m.gezen okulunu 1 y1ll1g1 sadece 5 milyar küsarat1da var tabi ama akl1mda kalamd1 tam yani bana göre m.gezen gibi bir okulun bu fiyatta olams1 büyük avantaj ben ankara,çanakkale ve istanbulu denemeyi düsünüyorum çünkü benim hayat1m tamamen tiyatro ben as1g1m erkek arkadas1na söylemedigin iyi olmus yeni baslayan bir iliski içn dogru karar bunu farkl1 alg1lay1p ondan yararlanmak istedigini düsünebilir umar1m istedigini elde edersin basar1lar simdiden baska ögrenmek istedigin birsey varsa seve seve yard1mc1 olabilirim.

18. 29 Mart 2007
  19. minasera

minasera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadasimin oglu da buyuk cabalar sonucu universitenin tiyatro bolumunu kazandi..ama 3 ayri ilde sinavlara girdi.buyuk emekler verdi.nihayet istedigi bolumde okuyor..ama suveda dedigin gibi cok zormus canimmmmmmmmmmmm