Tlin Kocatepe?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve remainder tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : remainder
  1. remainder

remainder Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar tülin hanım hakkında bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?
    Hastaneden ziyade özel muayenesi olan bayan doktor tavsiyeniz olursa da çok memnun olucam,acil kendime iyi bir doktor bulmam lazım.

2. 24 Kasım 2009
  3. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tülin hanıma giden yok mu yaa???
    Arkadaşlar lütfen doktorundan memnun olanlar,doktorlarının isimlerini ve hastaneleri paylaşsınlar..İyi doktor arayan çok arkadaş var sitede.

4. 25 Kasım 2009
  5. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Bayan doktor demişsin ama ben Gayrettepe Metropolitan Florence Nightingale'de Bülent Faka'ya gidiyorum.Çok da memnunum.Çok kibar,bol bol anlatan,asla sırada hasta var hadi kalkın gidin gibi bi tavır takınmayan doktor.Her girdiğimizde en az 30 dk kalıyoruz.Herşeyi uzun uzun anlatıyo,sıkılmadan en saçma sorularımızı bile cevaplıyo.Her aradığımda telefonunu açar,açmasa bile mutlaka döner.Ben çok memnunum açıkçası.Hem hastaneden hem doktorumdan.Çok güven veren ve beni rahatlatan bi doktor.Tabi herkes aynı doktordan aynı elektriği alacak diye bişey yok.Aynı hastaneden Birgül Sarıkamış diye bir kadın doğumcuyla Fulya'da muayenehanesi de var.Birgül hanımın da çok iyi bi doktor olduğunu duydum.

6. 25 Kasım 2009
  7. kedici

kedici Can Deva'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Selamlar, 3 ay önce Kağan Kocatepe ve eşi Tülin Kocatepe'nin birlikte girdiği bir sezeryanla, çok tatlı bir bebeğim oldu.
    Benim doktorum Kağan Kocatepe idi, Tülin hanım sadece ameliyatıma girdi, onu çok kısa bir süre gördüm ama çok sevimli, hanımefendi ve cana yakındı.

8. 29 Kasım 2009
  9. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle msgıma cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Glnk Gayrettepe Metropolitan Florence Nightingale'de doğum fiyatları ve muayene fiyatları nasıl?Ssk geçiyor mu?
    Kedicik güle güle büyüt bebeğini,hayırlı uzun ömürleri olsun inşallah.Sen doğumunu nerde yaptın?

10. 29 Kasım 2009
  11. Dr.JldBycn

Dr.JldBycn Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben eşinin hastasıyım ama duyduğuma göre tülin hanım da çok iyimiş. Tavsiye ediyorum size. Metropolitenda hastane fiyatı 3000 küsürlü bir rakan hatırkıyorum doğrusu. Avrupa florance nathingale de Sgk lı hastaya 1800 civarı fiyat almıştım bir arkadaşım için. Bilginize.:KK46:

12. 29 Kasım 2009
  13. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dr.JldBycn bu Metropoliten dediğin şişlide olan mı?Peki avrupa florance nerde,birde aralarında neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var verdiğin rakamlarda,ne gibi farklar var aralarında.Bu hastanelerde önerdiğin bir kadın doğumcu var mı?

14. 30 Kasım 2009
  15. remainder

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar bu hastane ve doğum fiyatları hakkında bilgisi olan yok mu???

16. 30 Kasım 2009
  17. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Herman ıŞÇı ısmınde bı dr warmıŞ ÇoĞu kıŞıden duydum Öwe Öwe bıtıremıyorlar sıtede arat Çıkar herman ıŞÇı

18. 30 Kasım 2009
  19. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    benim dr umun özel muaynehanesi var ayrıca ssk anlaşmalı bir kaç hastaneye sadece doğumlara geliyormuş,6aydır ona devam ediyorum çok memnunum inşallah doğumuma da gelicek,ama onun anlaşmalı olduğu hastanelerde doğum yaparsan ayrıyetten dr a para ödemiyormuşsun öyle söylemişti bana,bahçelievlerde muaynehanesi ücreti de 90 tl eğer düşünürsen ayrıntılı bilgi verebilirim..