tm ciyim sayısala geçmek istiyorumm bi bakın lütfenn !!!

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve gs__ tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gs__
  1. gs__

gs__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam arkadaşlar...ben tm öğrencisiyim bu sene sınava girdim ancak tercih yapmadım...bi daha hazırlanıcam..meslek seçiminde çok kararsızım..sayısala geçip hemşireliğe hazırlanma gibi bi düşücem var..ygs 2 puan türünden alıyo...sizce yapabilirmiym..bilenler yardımcı olabilirmi..sadece lise bir fen konularından sorumlu olacağım sanırım..yardımcı olursanızz çok sevinirim

2. 6 Ağustos 2010
  3. lego

lego rüyalar sokağı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım ben sayısal bölümünü bitirdim
    Ancak geçen yıl ortak bölümden tercih yaptım
    Şimdi senin şöyle bi sorunun olabilir hazırlıklı olman gerek
    Bi kere tm ile sayısal çok farklı oluyor
    Birinde mantık birinde soyut düşünme var
    Önünde bu kadar kısa zaman varken halledebileceğini düşünüyor ve kendine güveniyorsan gerçekten yapabilirsin eminim
    Ama başta çok zorluk yaşayacaksın hazırlıklı ol
    Sayısaldan tm'ye geçmek çoğunlukla kolay olur ama tm'den sayısala geçmek ekstra yük demektir
    Umarım başarırsın canım:))
    İyi şanslar

4. 8 Ağustos 2010
  5. gs__

gs__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saol cnm cevap için...şöyle bi şansım var son sınıfta bize fizik kimya biyoloji gösterdiler hani tamamem yabancısı değilim..eşit ağrılıkçıyım ve ben coğrafya ve tarih yapamıyorum..gerçi çalışmadığımdan yapamıyorum ama yinede sevmiyorum o dersleri..hatamı yaparım blmiyorum kafam çok karışıkk

6. 8 Ağustos 2010
  7. gs__

gs__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar bi yardım edin lütfennnn !!

8. 8 Ağustos 2010
  9. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende tmciyim lisenin yarsını açıköğretim lisesinden bitrdm bu sne üniversite sınavaına girdim sana şu kadarını söleyebilirim ygs 2 başarı sıram benim bile 200.000 ayroyaten çok saçma ama lysdede fen bilimlerini sınavaınada giridim tmci olarak D::KK70: tabikide hiç çalışmaadım başarı sıram160.000 sayısalda çoğu bölüm gelio yazmadm yani demk istedgmm ben bile yaptıysam sen hayli yaparsın ama matemeatiğin iyyidir umarım çünkü matın halledildiyse biraz gerisini yaparsın dediğin gibi ygsden alıyo zaten şanslısın bile diyebilim çünkü sosyal yapıyoz biz tmciler türkçe matda yapıyoruz bu snee biraz fizik k,mya biyolojiye çalışırsan inanıyorum yaparsın şimdiden başarılar tatlım :KK66:

10. 8 Ağustos 2010
  11. gs__

gs__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkürler cnm..saçma gelebilir 4 yıl okuduktan sonra bölüm değiştirmeyi istemek..tembel biri değilim çokta çalışkan değilim ama çalışıyorum :) benim sorunum ne olmak istediğimi bilmemek..öğretmenlik falan istemiyorum hele bi masa başında yada şirkette çalışmakta bana göre değil..hemşirelik iyi olabilir diye düşünüyorum..birazcıkta korkmuyo değilim hani bu seneden sonra bidaha hazırlanamam..tm ci olarak şansım var mı çok iyi bi şekilde hazılansam olur mu yani..bide şey için istiyorum tarih ve coğrafya yapamıyorum daha doğrusu çalışamıyorum o derslere acayip derecede sıkıyo..bide bişi sorcam tercih klavuzunda hemşirelik için puanlara falan bakarken şey gördüm bazı üni ler mf3 puanından alıyo o da 4 yıllık diğeride 4 yıllık fark ne acaba ? sen tercih yaptınmı ? sıktım seni ama kusura bakma

12. 8 Ağustos 2010
  13. gs__

gs__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlarr yardımınıza ihtiyacım varr bi akıl verin ya

Son düzenleme: 9 Ağustos 2010
  14. 9 Ağustos 2010
  15. gs__

gs__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    :çok üzgünüm:

16. 9 Ağustos 2010
  17. gs__

gs__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ?????

18. 9 Ağustos 2010
  19. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok cnm esatğfurulullah ne sıkması şimdi dediğin gibi hemşireliklerin biri ygs 2 dne alır diğeri mf3 ten alır mf3 ten fakültedir ygs 2 den alan yüksekokul ama oda 4 yıllık aralarındak, tek fark bildiğim kadarıyla çalışırken maaşları fakülte mezunlarının biraz daha fazla oluyor ama bu mktar çok fazla değil o kadar yani yoksa ikisindede aynı şeyleri öğretyiorlar snein için en mantıklı olan ygs 2 türkçeyi yaparsın herhalde matdada eksiklerini tamamla gerçi bu sneki mat soruları paso mantık sorularıydı mantıgını çalıştırsan birzda bilgin varsa fullenebilcek sorularda tarih coğ kötü demişsn açığını sölemek grekrsen benmde senden pek bi farkım yok benimde çok kötydü tarih coğ hatta bütün snee boyunca coğ hiç çalışmadım ama ygsdeki sorular birazda daha yorum ağırlıklı olduug için bişeyler ypma şansın var ygsde tarih coğ yapab ildklerini yap yapamadıkların kalsın kendini kasma ygs2 olduug için fen ve mat kadar katkısı olmuyo tabiki kstkıısı küçümsenemez ama ordaki eksklerini diğer derslerden kapatırsın emn ol yani demek istedgmm bence bu iş olur hocalarlada knuş isteyince yapilmica şey değil inan bana ben tercih yaptım sınıf öğretmnlklerini yazdım son 5 de maliye ama byk ihtml sınıgf gelcek benim sanada başarılar cnm