Tm KK Dostlarm hepinize teekkrler..

Konusu 'Mutluluktan Uçtuğunuz Haberler...' forumundadır ve hallisna tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hallisna
  1. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    13 MAYIS 2009 tarihinde;
    acısıyla-tatlısıyla bölümünde konu açmıştım 'yardımlarınıza ihtiyacım var' diye..
    tüpbebek tedavisine başlamıştım ve sizlerden 1yasin-i şerif istemiştim.. 1dediğim halde defalarca okuyan gönlü zengin arkadaşlar gördüm.. öyle içten..
    RABBıM dualarınızı-dualarımızı kabul buyurdu şükürler olsun..
    HAMıLEYıMMM!!!
    RABBıM öncelikle kk'daki dostlarıma olmak üzere tüm herkese nasip etsin inş. hayırlısı-sağlıklısı ile..
    RABBıM hepinizden razı olsun,kat kat güzel duyguları size nasip etsin inş...
    bana tüm güzel-samimi dilekleriyle yaklaşan arkadaşlarım

1.senayda............................ 21.naagihan...................................36.vildangel
    .................................53-54.mercanayse..................67.cancu..........................80.eeylem2007
    2-4.biriciğim.........................22.NazLı.........................................37.zelal81.....................................55.dil_nur...............................68.gulican........................81.cig_damlasi
    5.sermest.............................23-24.adra.......................................38.k.a.y.r.a...................................56.osmaniye80.......................69.pinarnaz......................82.sever
    6.Desibel..............................25-26.Angelinaozlem......................39-41.yemyeshill..........................57.sibel..................................70.bhk..............................83.sidelya01
    7.Burcums............................27.karamsar...................................42.iltercakir..................................58.raebzeh.............................71.adrenal.......................84.gaydin58
    8.yemyeshill.........................28.myhope.....................................43.hilal1975..................................59.kadus................................72.Balsurat.......................85-94.ecem84
    9-10.yarenb..........................29.montesori..................................44.ESCALES.................................60.gulcangulcan....................73.EliFatihEFU..................95.KızılDeniz
    11-15.ozlempau...................30.ismiye........................................
    45.boncuhh...................................61.RANA.ABLE......................74.sivaslı58.......................96.abisis
    16.etkin................................31.LAJOCONDE..............................
    46-47.GULYUZUM...........................62.tuliny................................75.nefican........................97.rebeca
    17.yabangülüm....................32.lotus_........................................48.sulezehra..................................63.Talya................................76.bahair.........................98.beyazmelek
    18.yaren_h...........................33.GökyüzündeDans......................
    49-50.huzeyfe................................64.shekercim.........................77.yazici..........................99-100.gypsyesra
    19.cnnsnyrt..........................34.ekinsu........................................51.ebrar42.....................................65.nurefsann.........................78.
    Kartanesi.....................101.incili_kaftan83
    20.es_se..............................35.rufeyde serra..............................52.bebis02....................................66.ZuZuu................................79.nevrosky......................102.maviumutolsun

103.[COLOR=Red]serenalar[COLOR=Blue]......................[COLOR=Black]116.[COLOR=Red]wannababy[COLOR=Blue]............................[COLOR=Black]126.[COLOR=Red]Gülüm_se[COLOR=Blue].................................[COLOR=Black]136.[COLOR=Red]karde[COLOR=Blue]..............................[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [COLOR=Black]104-106.[COLOR=Red]caneylom[COLOR=Blue]...............[COLOR=Black]117.[COLOR=Red]seckin38[COLOR=Blue].................................[COLOR=Black]127.[COLOR=Red]burser[COLOR=Blue].......................................[COLOR=Black]137.[COLOR=Red]Pili[COLOR=Blue].................................[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
    [/COLOR]
    107.beyazgelincikk.............118.ecetuba84..............................128.kayra42.....................................138.burcu_87........................
    108.ibolya...........................119.{k] {n} [k]................................129.mevzey.....................................139.Ceylin_naz....................
    109-110.vildangel...............120.Fadik......................................130.gulayyusuf................................140.kelebekafyon1...............
    111.nicole78.......................121.aysequl..................................131.zelis82.......................................141.todisch..........................
    112.karatay........................122.selvinur..................................132.zaman.......................................142.mehtap gülü..................
    113.cucu-pete....................123.bumuyani...............................133.leptap........................................143.ebru şahin
    114.Renniem.....................124.Nur_yine_Nur_........................134._DaRKıNLıFe_...........................144.kuzuzuzubambino
    115.sinem26......................125.evros......................................135. decemBer.................................145.HAMSTER

'aşılama yolunda tecrübelerimiz' topikindeki arkadaşlar,
    listede ismi geçmeyip dua eden arkadaşlar
    yani tüm kk dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum...a.s.

:enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

Son düzenleme: 22 Haziran 2009
  2. 22 Haziran 2009
  3. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    :içelim:Çok mutlu bir haber....:lepi:Çok sevindim...hihoyyytRabbim hayırlarla kucağına almak nasip etsin inşallah canım...:Saruboceq::CüvCüv::nazar:a.s.

4. 22 Haziran 2009
  5. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlı ewlat olur inş sewindim canım rabbim herşeyin en iyisini we zamanını bilir
    Sabırla beklediğinin mükafatıdır
    Analı babalı sağlıklı size hayırlı bir ewlat rabbimizede hayırlı bir kul olur inş :KK46:

6. 22 Haziran 2009
  7. edenizzz

edenizzz Ne Mutlu Türküm Diyene! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :KK46::KK46:gözünüz aydın..............a.s.
    :nazar:Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin................:nazar:

8. 22 Haziran 2009
  9. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198

:nazar::nazar::nazar:^
    gözün aydin canim benim
    :nazar::nazar::nazar:

:Saruboceq:rabbim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:

:Saruboceq:güzel bir hamilelik kolay dogumlar diliyorum:Saruboceq:

:Saruboceq:allahim senin icin dua edenlerdende cok cok razi olsun:Saruboceq:

:Saruboceq:rabbim isteyen herkeze nasip etsin bu duyguyu insallah:Saruboceq:

10. 22 Haziran 2009
  11. suvesabun

suvesabun Rabbim yolundan ayırma! Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin bebeğini... :Saruboceq: çok sevindim haberine... zemuszemus darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına..... :KK46: :Saruboceq: :KK46:

12. 22 Haziran 2009
  13. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlara.s.
    RABBİM tüm isteyenlere nasip etsin inş..:Saruboceq:

14. 22 Haziran 2009
  15. ZuZuu

ZuZuu kelebeğimm koynumda Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    153
    başlığı okuyunca inanamadım nası sewindimm...zemuszemussanki tanıyomuşum gibi,sanki benimmiş gibi..azıcık da olsa çorbada tuzum oldu şükürler olsun..inşallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin we mis kokulu meleğini kucağına aldığın günleri de paylaşırsın..tebriklerr..opuyorumnanaktan

16. 22 Haziran 2009
  17. BenNazKsK

BenNazKsK Çiçek&Böcük:) Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Canım yaaa nasıl oldum şimdi anlatamam tüylerim diken diken nolursun Allahım nolursun onada ver bir evlat demiştim Rabbim isteyen herkeze nasip etsin canım..Sanada sağlıkla kucağına almayı..Hayırlı uğurlu olsun tamamına erdirsinn a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. :nazar:

18. 22 Haziran 2009
  19. minos

minos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    cok sevindim
    Rabbim saglikla kucaginiza almanizi nasip etsin insallah:Saruboceq: