Tnak bakm rnleri nerileriniz...

Konusu 'Tırnak Cilaları, Ojeler' forumundadır ve tripolog tarafından 6 Şubat 2009 başlatılmıştır.

6 Şubat 2009
    Konu Sahibi : tripolog
  1. tripolog

tripolog Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ojeleri çıkardığımızda oluşan kötü görüntüyü düzeltmek için ya da manikürden sonra tırnaklarımızın güzel uzaması için ya da ojelerin altına tırnağımızı korumak için bakım ürünleri kullanırız ben de flormar kullanıyorum good bye cuticles diye bişey çıkarmış çok iyi tırnak etlerine sürülüyor ve çok güzel yumuşatıyor ve vitaminli tırnak yağı var o da çok iyi a.s ama hızlı uzama için çıkardığı ve bir de tırnak koruyucusunu hiç beğenmedim ikisinin de üzerine koyu renk oje sürünce çok çabuk soyuluyor nedense! o kadar iğrenç bi görüntü çıkarıyor kikafamçokkarıştı. ben istiyorum ki koyu renk ojenin altına bir oje süreyim ki tırnak hasar görmesin. kalyon da bu konuda iyi peki siz neler önerirsiniz? başka hangi ürünler var oje altına tırnağı koruyacak ürün önerilerimizi paylaşalım.
    hatta ürünlerin resmini ekleyeyim
    [​IMG] http://3.bp.kadinlarkulubu.com/_8PFcjKrB3Ac/R5NLSPRJDWI/AAAAAAAAA0Y/NCW1uaAYnNI/s320/ads%C4%B1z.JPG

Son düzenleme: 6 Şubat 2009
  2. 23 Şubat 2010
  3. koyukahverengi

koyukahverengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Golden Rose'nin serisini aldım. Farklı farklı renklerde. Hepsini düzenli kullanıyorum, özellikle marine spa adlı bir jeli var ki tırnak yüzeyini pürüzsüzleştiriyor. Bende özellikle soyulmalar vardı, bakım yapınca tırnaklarım nemlendi ve esnek oldular. Soyulma ve kırılma sona erdi. Tavsiye ederim tanesi 3 TL gibi bir şey...

4. 5 Mayıs 2010
  5. nesrinyumma

nesrinyumma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sally hansen in tırnak yağı cilasını tavsiye ediyorum ısrarla mükemmel

6. 13 Mart 2011
  7. ays21

ays21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çabuk kırılan tırnaklara ne önerirsiniz

8. 28 Nisan 2012
  9. giselle09

giselle09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    barielle cuticle remover krem kullanıyorum çok güzel.üstelik dudak kurumalarına dirsekte sertleşmelere karşı da kullanılıyor

10. 30 Nisan 2012
  11. zgoz

zgoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bir dönem tırnaklarım çatır çatır kırıldı. manikürcüm pastelin keratinli ürününü önerdi. aldım iyi geldi. artık kullanmama bile gerek yok! :)

12. 30 Nisan 2012
  13. zgoz

zgoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bir dönem tırnaklarım çatır çatır kırıldı. manikürcüm pastelin keratinli ürününü önerdi. aldım iyi geldi. artık kullanmama bile gerek yok! :)

14. 30 Nisan 2012
  15. zgoz

zgoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

16. 1 Mayıs 2012
  17. mmmerrrvvve

mmmerrrvvve Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    El için kullanılan kremlerde ek olarak tırnak bakımı da dahil yazan kremleri kullanmanızı öneririm