Tokattaki Oteller

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Ocak 2008 başlatılmıştır.

28 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Grand Gümüş Otel ​

[​IMG][​IMG]
    Otel Bilgileri: Grand Gümüş Otel Özellikleri; 3 suit oda olmak üzere toplam 37 oda, 75 yatak kapatisesindedir.. Grand Gümüş Otel Oda Özellikleri; Klima, Tv. (kablolu yayın), kablosuz internet bağlantısı, telefon, mini-bar, banyoda wc, 24 saat sıcak su, vs..mevcuttur.. YEME&İÇME: Grand Gümüş Otel'in Açık büfe kahvaltı salonu, 200 kişi kapatisesinde kapalı restorant, 300 kişi kapatisesinde açık restorant, fizyon muftak ve alkolsuz her türlü içecek çeşidi olanakları bulunur.. GENEL ÖZELLİK&HİZMETLER:Grand Gümüş Otel de Resepsiyon hizmetleri, 24 saat oda servisi, çocuk bahçesi olanağı ve hizmetleri sunulur.. TOPLANTI&KONFERANS:200 kişi kapatisesinde toplantı ve konferans salonu olanağı Tokat Grand Gümüş Otel de misafirlerine sunulur.. KONUM:Tokat Otel Grand Gümüş şehir merkezinde Gaziosmanpaşa bulvarındadır..

Adres : / Merkez / Tokat

2. 30 Nisan 2008
  3. sevgi yumagxix

sevgi yumagxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim meraba yazını okudum.tokattaki oteli pek güzel anlatmışsın sagol bende tokatlıyım. fakat sadece oteli anlatmışsın tokatın güzelliklerini yazmamışsın neden acaba,gezip görecek o kadar güzel bir beldeki tokat onun için evliya çelebi tokatın etrafı baglarlarla bahçelerle çevrili yeşil tokat demiş. dünyanın 8inci harikası ballıca magrasından bahsetmemişsin.sulu sarayı yani kaplıcası selçuklular dönemine kadar uzanan geçmişinden tarih kokan tokatı birsürü yerli yabancı turist ziyaret ediyo sen sadece otelin reklamını yapmışsın .

4. 30 Nisan 2008
  5. sevgi yumagxix

sevgi yumagxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gülsemin kardeş yazılarının tümünü okudum bütün otellere baktım azıcıkta gittigin şehirlerden bilgi versen gidince otelemi takılıp kalcaz. mesela kalınacak otel tamam okeyde o şehirde ne yapılr nereleri meşur neresinin yemekleri güzel onlarıda yazıver bilgimiz olsun olurmu.teşekkürler.

6. 30 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

mrb tatlim ben buranin moderatörüyüm farkindaysan tüm illerin otel tanitimlarini yaptim ve bu alanda sadece otelleri koyup nerde hangi otel var onu paylasiyoruz dedigin gibi diger tanitimlarimizida burdan yapiyoruz zaten yerimseniben
    kendinizde paylasim yapabilirsiniz ben sadece yolu aciyorum arkamdan sizler gelin diye yerimseniben
    http://www.kadinlarkulubu.com/adim-adim-turkiye-f123/index.html

8. 30 Nisan 2008
  9. Seher

Seher kastamonu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlarbende tokatta 10 yılkaldım tokat cok guzel bır şehırdir heleinsanları çok cana yakındır