Toki'den ev alanlar bakarmısınız.

Konusu 'Emlak' forumundadır ve zuzu08 tarafından 20 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : zuzu08
  1. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum toki'den ev alanlar memnunmusunuz peki toki evlerine bizde bursada oturuyoruz 2 gün önce başvurduk 1 ay sonra belli olcak 2+1 10 milyar peşin 400 tl taksitle bana yazarmısınız acil lütfen.

2. 22 Mayıs 2009
  3. DOGANCAY

DOGANCAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben ankarada inşaat firmasında çalışıyorum toki mütaitiyiz kesinlikle birinci kalite malzeme kullanılıyor yoksa toki kabul etmiyor burda ince eleyik sık dokuyorlar piyasadaki evlerden daha güvenilir olduğu bir gerçek baştan savma iş yapılmıyor yoksa toki ödeme yapmıyor hayırlı olur işallah

4. 22 Mayıs 2009
  5. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benimkide ankara toki de
    bizimkide 2+1 ve 13. katta ama çok güzel yapılmiş gerçekten. evler..........

ses yalıtımı ısı hepsi güzel diyor oturan tanıdıklarımız.biz henüz taşınmadık

6. 23 Mayıs 2009
  7. zuzu08

zuzu08 yakışıklı erkegim Üye

Beğenildi:
    306
    Ödül Puanları:
    163
    sağol canım bilgi verdiğin için teşekkür ederim hoşçakal...

8. 30 Mayıs 2009
  9. ekrkebkafk

ekrkebkafk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende toki evlerinden almak istedim yenimahalledekilerden ama çok pahalı

10. 5 Mayıs 2015
  11. daphnelena

daphnelena Mutluluklu küçük şeyler peşindeyim. ❄️❄️ Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar mayıs sonu ev tutmayı düşünüyoruz . TOKİ TURKUAZ SİTELERİ çok güzel görünüyor. Fiyatı da gayet uygun. Evler tertemiz,çoğu sıfır. Bu sabah bir emlakçıyla konustuk aklımıza yattı aslında. Ama sizlere de sormak istiyorum. Biz nişanlımla Mayıs sonu Ankara'ya gelip 1 hafta içinde ev tutmamız lazım. Düğünden önce herşeyi hazır etmemız için anca vakit bulacagız,ikimiz de şehir dısında calısıyoruz cunku suan.
    Ev kirası 400-500 merkezi sistem, spor salonu,güvenlik vs bi sürü aklıma yatan sey oldu. Ulaşım açısından da sıkıntı yokmus. Ben kızılayda kpss kursuna yazıldım eylülde baslıcam. Adam sıkıntı olmaz 20-25 dk da kızılayda olursunuz dedı.Evin önünden dolmusla sıhhıye köpsürüne kadar gıdersinz dedı emlakcı. Ayrıca yıne evın önünden metro durağına giden ring hattı var beledıyenın otobüsü dedi. Kızılay'a direk gidersiniz dedi. Düşüncelerinizi alabilir miyim?