Toksinlerden arınmak için bağırsak temizliği (hint yağı ile)

Konusu 'Zayıflama Kürleri' forumundadır ve azeri tarafından 11 Eylül 2007 başlatılmıştır.

11 Eylül 2007
    Konu Sahibi : azeri
  1. azeri

azeri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar yine Ender saraç IN fazla kilolu olanlara yardımcı olacak bir önerisi de bağırsak temizliğidir
    bağısak temizliği,bağırsaklarda birikmiş olan toksinleri etkili bir şekildee boşaltılmasıdır

bayanlar ayda 1 defa çalışmadıkları bir günü seçerek
    bu uygulamayı yapmaları ardından da sulu diyet yaparak kilo vermeleri mümkündür diyor.yaz ayında yapılması uygundur(nasıl olsa havalar daha sıcak)

önce yaklaşık 3 çorba kaşığı saf hint yağı(aktardan alabilirsiniz)içilir
    iyice acıkana kadar uzun bir süre bir şey yenmez,bol bol su içilir
    su ılık olmalı,önceden kaynatılmış ılıtılmış,cam şişede olacak
    soğuk ve aşırı sıcak içilmeyecek
    çoık çok acıkınca ballı limonlu ılık su ve ya sulandırılmış ayran
    daha da acıkınca sebze çorbası ve ya komposto,ya da gazı uçmuş maden suyu

a.ssengözlerimebaksanab

2. 11 Eylül 2007
  3. azeri

azeri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben şahsen bu uygulamayı her sene birkaç kez uygularım ve kabızlık sorunu olanlara da tavsiye ederim,neden mi çünkü hiç karın ağrısı çekmeden bağırsakların bi güzel boşalıyor akabinde kendini kuş gibi hissediyorsun
    bi de piyasadaki formçayları da aynı şeyi yapıyor diyebilirdsiniz ama dikkatinizi çekerim bu hiç rahatsızlık vermiyor 0 karın ağrısı ve şişkinliği kızlar
    içiniz rahat bir şekilde deneyebilirsiniz
    bağırsakları zaten iyi çalışan biriyseniz dahi bunu ayda bir yapmanızda fayda var,3 kaşık yerine 2 kaşık için ben 2 kaşık içtiydim

hepinize kolay gelsinnnnnnn

4. 11 Eylül 2007
  5. ebrulimon

ebrulimon Guest

ben anlamadm yine yahu salak mıyım nedir yani genel olarak bişey yemek yok di mi

6. 11 Eylül 2007
  7. azeri

azeri Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canımcım,hint yağını içtiğin gün dayanabildiğin kadar dayanıyorsun sadece ılık su içerek,ammmaaaaaa gördün ki dayanmak zorlaşıyor:1shok:miden ,beynin sinyal üzerine sinyal veriyor:sm_cool:çorba,ayran içiyorsun,akabindeki gün de çorba diyeti yapıyorsun ve sonra normal beslenmene devam,ender saraç yazıyor ki kilosu çok olanlar böyle başlayarak ciddi bir şekilde kilo verirlermiş,bi de çorba olarak lahana çorbasını tavsiye ediyor amma ben sevmediğimde sebze çorbası içtiydim,maalesef ertesi gün diyeti bırakmıştım.yarın yapmayı düşünüyorum oruç öncesi vücudumu temizleyeyim diyorum hem midemi biraz daha küçültmüş olurum:teytey:

8. 12 Eylül 2007
  9. kumralada

kumralada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Azericim öncelikle bilgi için teşekkürler a.s.a.s. Bu konunun benim için ne kadar önemli olduğunu bir bilsen :çok üzgünüm::çok üzgünüm: Ama birkaç sorum var

Önemli Soru 1 : Bu hint yağı nedir ne değildir, tadı nasıl bişeydir?

Daha da Önemli Soru 2 : Bu suyu niye ılık içiyoruz? Ben içemem ki ılık su. Zaten su içemiyorum, az biraz zorla içiyorum o da illa ki soğuk olacak. Şimdi ben bunu yapsam ama soğuk su içsem işe yaramaz mı yani? Yada oda sıcaklığında içsem o suyun içine de limon falan sıksam olmaz mı?

Offfffff of, başlığa bakınca çare buldum diye zıpladım ama ben beceremicem galiba bu işi :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

10. 12 Eylül 2007
  11. oskeeee26

oskeeee26 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu hint yağını nilhancım içiyodu yaww
    ama bi şey daha yapıyodu ama hatırlayamadım şimdiCADIARZU
    off bu ara uygulasam ii olacak bende bağıraklarım yine iş yavaşlatma eyleminde çünkü:1no2:

12. 12 Eylül 2007
  13. SERAP_GUR

SERAP_GUR Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    azericim bilgilerin için sağol..

geç kaldım okumakta ama. keşke dün okuyabilseydim. sabah bir şey yemeden içerdim hint yağını. akşama kadarda içerdim suyumu. çok kötü kabızım. şişkinlikten patlamaya hazır bir bomba gibiyim. ramazana böyle giremem ki.en iyisi eczaneden bir müshil alıp bağırsakları boşaltmak olacak.

14. 12 Eylül 2007
  15. fullya

fullya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    azericim çok güzel bilgiler vermişsin gerçekten bende evde olduğumda bunu yapayım belki gitmeyen kilolarım gider en azından temizlenir baırsaklarım
    pazar günü evde olduğumda deneyeceğim daha önce bilsem bu pazar yapardım paso evdeydim çünkü...
    hint yağı almıştım ben eczanedende tadı nasıldır bide çorba kaşığı mı tatlı kaşığı mı çay kaşığı mı ?

16. 12 Eylül 2007
  17. bitter

bitter Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    sonunda fulya ve özgeyi burda yakaladım nerdesinis sis bakalım hesap verin :eek:klava: :eek:klava:
    azericim bende pazar günü sahurda denesem olurmu acaba daha önceden kirpiklerime sürmek için almıştım hintyağını kime niyet kime kısmet lülülülülülü lülülülülülü

18. 12 Eylül 2007
  19. kumralada

kumralada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hintyağı, kirpik? Ne işe yarıyor bittercim açıklar mısın? Ben badem yağı kirpikleri güçlendiriyor, gürleştiriyor diye duymuştum ama, hint yağını hiç duymadım :uhm:
    Almışken bir de kirpiklerimize mi sürsek acıba sırnaşık şey
    Azeri sağolsun; dudağa kakao, göbeğe karışım, kabızlığa hint yağı derken yağ kolleksiyonumuzu genişletiyoruz. :Roflol::Roflol:
    Bir de benim kendi eklediğim keten tohumu yağım var :Roflol::Roflol:

Gerçi Azeri bana hala cevap vermedi şu ılık su konusunda :çok üzgünüm::çok üzgünüm: O yüzden hintyağını alıp almamakta karasızım şu an