topicrem kullananlar?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve aysima01 tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : aysima01
  1. aysima01

aysima01 kaf-kef Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    egzamaya ve aşırı kuruluğa çok iyi geliyor tavsiye edilir muhteşem bi kokusu ve emilimi var kesinlikle yağlanma yapmıyo kaydirigubbakcemile2

2. 24 Nisan 2011
  3. ysn_gzlm

ysn_gzlm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kesinlikle katılıyorum dermo-protective diye bi temizleyicisi de var oda mükemmel çok çok beğendimm:)

4. 30 Mayıs 2013
  5. ogretmenogretmen

ogretmenogretmen Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    16
    Ben de bugün Bahçelievler'de dermokozmetik ürünler satan bir eczaneye girdim temizleme jeli almak için.La Roche Posay Effaclar serisini kullanıyorum, cildim yağlı, nemsiz ve hassas. Bana iyi gelen bir seri oldu La Roche. Alışveriş esnasında bana cilt analizi yapabileceklerini söylediler, kabul ettim oturdum koltuğa. İnanılmaz derecede iğrenç görünüyor cilt o kadar yakından bakıldığında:KK19:..Düzenli peeling tavsiyesinde bulundu ve ürün olarak da Topicrem in peelingini tavsiye etti. 59 Tl idi, denemek için aldım.(kutusu siyah, şişe mürdüm rengi çok şık..) Duş sonrasında denedim, hoşuma gitti bıraktığı etki. Eczanede dediklerine göre içinde nemlendirici olduğundan peeling sonrası ayrıca nemlendiriciye ihtiyaç duyulmuyormuş. Ben yine de Effaclar Duo sürdüm.:KK34:

6. 27 Temmuz 2013
  7. Ecenurs

Ecenurs Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bu peeling sanırım bitkisel, birkaç yerde okudum; fakat almak için emin olamadım.