Topiklere yazı yazan bazı arkadaşlar..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nnurayy tarafından 18 Ocak 2009 başlatılmıştır.

18 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nnurayy
  1. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bu sadece benim dikkatimi ceken bir olay mi bilmiyorum uzun suredir bu bolumdeki yazilari okuyorum yorumlara bakiyorum beni rahatsiz eden bir durum var bazi uyeler esiyle, kayinvalidesiyle,gorumcesiyle ilgili sorunlarini dile getiriyor bir kez hata yapip bende boyle bir konu actim sagolsun bazi arkadaslar belliki kayinvalideleriyle bal kaymak bu tabiki cok guzel yazdiklari yorumlar nasil gaddarca nasil insafsizca elestiriler laf sokusturmalar seklinde oluyor,zaten konuyu acan keyfine konuyu acmamis belliki esinden ,esinin ailesinden sorunlarla bogusuyor ona bu kadar yuklenmek ne derece dogru bunu yapan uye sanki kendi yetmezmis gibi yakin arkadasi uyeleride uyarip kendi mesajini destekleyerek konuyu acani bulsa carmaga gerdirecek duruma getiriyor yazik degil mi o kisinin neler yasadigini kapisinin arkasindaki hayatini bilemeyiz kaynanasi esi gorumcesi dortdortluk olan elbette coktur ama sorunun sahibinin cevresi boyle olmayabilir bazilari kadar sansli olmayabilir ayni insanlar kendilerine cektirse bu kadar iyi niyetli olabilecekler mi bazi yorumlari agzim acik okuyorum hepimiz bu kulupte uyeyiz ne dertleri okuyup ne dertlere agliyoruz nelere gulup nelere seviniyoruz bence biraz daha anlayisli olalim hayat bazen herkeze ayni davranmiyor sizin maddi sartlariniz evlilik cevreniz acimasizca elestirilen kisiyle ayni degil ki konu acarken korkucak hale geliyor insan bu konuyu bir derdim var bolumune actim genelde bu tarz yasananlar bu bolumde oluyor kusura bakmayin kimse bana katilmak zorunda degil ama kendimizi o zorluklar yasayan kadinin yerine koyup o yorumlari okursak ne kadar hayalkirikligi yasariz degil mi kimseyi oturdugu yerden boyle iki klavye darbesiyle uzmeye kirmaya hakki yok

2. 18 Ocak 2009
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım mesela kimden bahsediyorsun?
    hepimizi zan altında bırakıyorsun ama:KK43:

4. 18 Ocak 2009
  5. newera

newera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle aynı fikirdeyim sizinle. ben konu açarken düşüncemin, davranışımın ya da hayat görüşümün yargılanması için açmıyorum ki. sadece fikir almak için soruyorum.

6. 18 Ocak 2009
  7. Elif

Elif Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.166
    Ödül Puanları:
    438
    Bu tür konuları linkle beraber özelden bildirirseniz ilgileniriz gözden kaçabiliyor

8. 18 Ocak 2009
  9. nnurayy

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    lutfen yanlis anlamayin zaten isim isim yazilmasi imkansiz ama konulari dikkatlice okurken inanin rastlarsiniz boyle uyelere

10. 18 Ocak 2009
  11. nnurayy

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    cok haklisiniz aslinda kime nasil bildirmeli bilmiyorum ama konu acan kisi basina gelen olaydan cok burda okudugu ustu kapali hakarete daha cok uzuluyordur zaten ilginiz icin cok tesekkurler elifcigim

12. 18 Ocak 2009
  13. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hımmm :1closedeyes::1closedeyes:
    benimde böyle bir kaç yorum dikkatimi çekti haklısınız
    acaba bu üye erkek mi anlattıkları yalan mı
    yada buraya yazmaya yetecek kadar imkana sahipsinde
    bu nasıl olur gibisinden fikir yürütmelere rastladım
    buda o arkadaşların düşüncesizliği bence yasakkelime

14. 18 Ocak 2009
  15. SutluKahve

SutluKahve Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.180
    Ödül Puanları:
    188
    Bazen kantarın topuzu kaçıyor haklısınız...

16. 18 Ocak 2009
  17. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    bence empati yapmayı bilmeyen,yapamayan kişiler onlar..herkesin hayatını kendinin ki gibi sanıyorlardır..takma yaa boşver...

ayrıca elif ablacım özelden bildirmek bir işe yaramıyor malesef..ben hakarete uğradığım halde hiçbir sonuç alamadım..

18. 18 Ocak 2009
  19. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ay valla ben konu açmıyorum konu açanlara neler yapıldığını görüyorum çoğu zaman yutkunuyorum en iyisi hiç birşey demiyeyim diyorum dersem sonu malum... :jeyyar:...şakkıdı...