Toplanan yumurtalarım fazla olmasına rağmen kaliteli embriyolarım olmuyordu

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve limon_kabugu tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Mart 2010
    Konu Sahibi : limon_kabugu
  1. limon_kabugu

limon_kabugu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    ben 3 defa tüp bebek tedavisi gördüm..toplanan yumurtalarım fazla olmasına rağmen kaliteli embriyolarım olmuyordu..embriyoların kalitesini düşüren sebepleri açıklayabilirmisiniz?
    eşimde morfoloji sorunu var benimde E2 98, FSH 10.5 ve çikolata kistlerim var..tedavilerimde kistlerim eritilerek transfer yapıldı ama yinede kistin de bir etkisi olabilir mi diye yazdım..yaşım da 31,yaş faktörünüde göz önünde bulundurmanız için yazdım...cevabınız için şimdiden teşekkürler...

2. 17 Mart 2010
    Konu Sahibi : limon_kabugu
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    gec cevabimiz icin kusura bakmayin sizin sorunuz aralarda kalmis anlattiginiza gore hem cok yumurtaniz hem de endometriozisiniz varher ikisi de yumurta kalitesini etkiliyecek faktorler bunlar icin detayli birtakim testlerin yapilip sizin tedaviye bu sonuclara gore hazirlanmaniz gerekiyor yanlizca kislerin eritilmesi yeterli olmayabilir ki siz de boyle olmus ileri bilgi icin beni 02122300809 05332806460 dan arayabilirsiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.