Toplu iğne başından küçük minik Kırmızı Benler

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bende son bir yıldır ara ara abuda yenimi çıkyı oluyorum.yaklaşık 10 tane olmuştur.gerçi yıllardır annemdede var.ama ne ola bilirbilginiz varmı
  2. 16 Eylül 2008
  3. rosense

rosense Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim yüzümde de evlendikten sonra çıktı.. sıkıntıdan dediler ama tam tersi bi sıkıntım yok allaha şükür... hala da çıkıyo walla doktora gittim siğil dedi bi ilaç verdi. o doktoru bi görsem ilacı onun burnuna sokucam..... bi halta yaramıyo ilaç... doğru düzgün bir doktor bulup gidicem artık benneyaptımki
  4. 16 Eylül 2008
  5. EU3

EU3 Guest

ayy çok yaşa sen be güldürdün beni.ilacı gösüne sokta.bir çozum bulursan benide haberdar et adımız yakında benliye çıkmadan
  6. 17 Eylül 2008
  7. Relaxx

Relaxx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim oğlumdada olmuştu cnm doktor sıcaklardan dolayı isilik olduğunu söyledi çinko içeren sulu pudra verdi..Sıcak havalar yüzünden bende cildimle ilgili sorunlar yaşıyorum cnm..Önemli bişii olduğunu sanmıyorum ama tabii doktora danışmak lazım sevgiler
  8. 17 Eylül 2008
  9. esyn

esyn Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Eşimin sırtında da çıktı bahsettiğin kırmızı benlerden geçenlerde nette okudum yaş ilerledikçe çıkabilirmiş, endişelenecek bir durum yok yani....kaydirigubbakcemile5
  10. 11 Ocak 2009
  11. sessizyel

sessizyel Guest

özellikle beyaz tenlilerde sık oluyor. bende yok ama bir arkadaşımın göğüs kafesinde yıllardır var ve sorun olmadı bildiğim kadarıyla. ne olur ne olmaz bence güneş ışınları için özel olarak koru onları eğer doğrudan güneş ışını alan bölgelerde iseler=) ki zaten beyaz tenli isen güneş ışınlarına karşı dikkatli olmalısın=)
  12. 27 Mart 2009
  13. EU1

EU1 Guest

evet beyaz tenlılerde cıkıyor bu benler,
    gögus arası gogus ustu yanı bası tepesı
    :eek:klava:
    öldürücem hepsını tek tek
  14. 27 Mart 2009
  15. EU3

EU3 Guest

kılcal damar çatlaması arkadaşlar onlar kılcal damarların çatlamış uçları...arastırırsak buluruz çaresını..anı çarpmalarda darbelerde ortaya çıkıyo genellıkle
  16. 24 Haziran 2009
  17. mbildi

mbildi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kırmızı küçük benler yıllar sonra kahvergi et benlerine dönüşüyor benin ilk çıkma aşaması
  18. 7 Temmuz 2009
  19. nazan.e

nazan.e Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    180
    Ödül Puanları:
    63
    bende de 4-5 yıldır var bu kırmızı benciklerden.2-3 doktora gittim ben.tahlil vs..
    beyaz tenliyim,bazen sıkıntı, bazen de cildin hassas olmasından dolayı yaşla beraber
    görülen bir sorunmuş.geçmiyor maalesef ve yenileri ekleniyo:KK43:(((
    doktor bana çok rahatsız oluyorsam lazer ile yok edebileceğini ama
    yenisinin çıkmayacağını garanti edemeyeceğini belirtti.
    ben istemedim şimdilik,nasılsa yenileri çıkacak diye.
    işin kötüsü 40 yaşına gelince her tarafımız kıpkırmızı mı olacak:)))