Topuk kanı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve FERAYKANAL tarafından 17 Mart 2008 başlatılmıştır.

17 Mart 2008
    Konu Sahibi : FERAYKANAL
  1. FERAYKANAL

FERAYKANAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebeğim doğduğu gün ve 1haftalıkken topuk kanı alındı bugun sağlık ocağından aradılar tiroid hormonunda sorun varmış moralim çok bozuldu yarın yine topuktan kan alınacak çok korkuyorum inşallah bişey çıkmaz bu hormonun eksikliği büyüme ve zeka geriliği yapıyor bize dua edin
  2. 17 Mart 2008
  3. TK646

TK646 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım endişe etme bizdede aynı sorun çıktı şükürki normale döndü 2. kan verişimizde.İnşallah senin bebiştede normale dönmüştür.
  4. 17 Mart 2008
  5. Prm.Oznur

Prm.Oznur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Feray Allah Korusun Inşallah Bebeginde Bisorun çikmaz Sağliklidir Inşallah Sen Moralini Bozma Canim Bol Bol Dua Et Sende Allahin Izniyle Tk Arkadşin Dediği Gibi Senin Bebiştete 2. Kanda Bi Sorun çikmaz.
  6. 17 Mart 2008
  7. Prm.Oznur

Prm.Oznur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Feray Allah Korusun Inşallah Bebeginde Bisorun çikmaz Sağliklidir Inşallah Sen Moralini Bozma Canim Bol Bol Dua Et Sende Allahin Izniyle Tk Arkadşin Dediği Gibi Senin Bebiştete 2. Kanda Bi Sorun çikmaz.
  8. 17 Mart 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canımmm ay allahım esırgesın melegını sende canını sıkma canım ıkıncı kanı bı verın ayy allah korusun canım benım ıyı dusun ıyı olsun hayatım
  10. 17 Mart 2008
  11. truf

truf Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah korkulacak bişey yoktur. kalbini ferah tut.
  12. 17 Mart 2008
  13. EU3

EU3 Guest

inşaallah canım bişey çıkmaz allahın izniyle sen yüreğini ferah tut. iyi düşün herşey iyi olsun bol bol dua et canım
  14. 18 Mart 2008
  15. FERAYKANAL

FERAYKANAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    YAZDIKLARIN BENİ BİRAZ RAHATLATTI TEŞEKKÜR EDERİM
  16. 18 Mart 2008
  17. EU1

EU1 Guest

canım hiç korkma..bizide aramışlardı..fenil değeri yüksek diye...ankara bişey tespit etmiş dediler..bi hafta eşim ve ben ağlamaktan mahvolduk..adanaya gittik.özelde kan aldılar..zaten yok sarılık yok topuk kanı bebiş delik deşik oldu..değerler normal çıktı..bu kanı alırken çok hassas davranmak gerekiyormuş...topuk çok sıkılırsa doku sıvısı karışıyor ve yalancı pozitiflik çıkıyormuş..sağlık ocağından demişlerdiki pozitif çıkanlar genelde sonra negatif çıkıyor...bide hep bu semtte oluyor nedense demişlerdi..il sağlığı aradım..ama sonuç pozitif değilmiş..sadece sonuç alınamadı tekrar kan örneği gönderiniz diyormuş...bize pozitif demişlerdi..şikayet ettim bende il sağlığa..korkma yani canım inşallah hiç bişey çıkmaz..
  18. 18 Mart 2008
  19. FERAYKANAL

FERAYKANAL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün kan verdik sağlık ocağındaki hemşireler de bişey çıkmaz dedi tekrar kan aldığımız çok kişi oluyor bişey çıkmıyor rahat ol dediler