Topuklardaki Sertleşmeler için Ne Önerirsiniz Arkadaşlar

Konusu 'Güzel ve Bakımlı Ayaklar İçin Öneriler' forumundadır ve esra44 tarafından 29 Ocak 2008 başlatılmıştır.

29 Ocak 2008
    Konu Sahibi : esra44
  1. esra44

esra44 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    topuk sertleşmeleri için kullandığınız bir krem vs var mı arkadaşlar..belli bir zamandan sonra topuklarım sertleşiyor..ponza taşıyla gideriyorum tabi ama kullandığınız etkili bi topuk kremi var mı?

2. 30 Ocak 2008
  3. esr70

esr70 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    adaşım bnm de topuklarım sertleşşiyodu.eczaneden lappitak ayak kremi aldım.5 ytl.kullanıyorum harika.bir dene derim.

4. 2 Şubat 2008
  5. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    hiç bir şeye gerek yok söyleceğim şeyi yap. inan varya bebek topuğu gibi olacak. pespembe:)) ben ellerim çatladığında yada dirseklerimede yaparım canım. hani banyoda ponza taşıyla temizliyormuşsun ya çıkınca hemen biraz limon suyu sür. üstüne vazelini sür. iyicene yedir onu. ayak tırnaklarınada sür harika olucak. sonra bir çorap giy.bir kaç saat kalsın. çıkardığında mükemmel olacak sende bana dua edeceksinn :teytey:

6. 2 Şubat 2008
  7. gül-ün

gül-ün Guest

kızlar vıcks var ya o da iyi geliyor

8. 4 Şubat 2008
  9. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    bencede limon sur ayaklarina banyoda ponza ile temizler gibi yatarkende 1 hafta surekli vazelin sur corabini giy yat catlaklari ve sertlikleri gideriyor

10. 6 Şubat 2008
  11. redwine

redwine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    bence hafif sıcak bir suda dinlendir yumusat ayaklarını ve su kuaförlerde kullanılan törpüyle biraz törpüle ardından biraz nemlendirici işini görür..

12. 7 Şubat 2008
  13. nuröz

nuröz Guest

ben varya en son artık basedemedım yumuşattım jıletle temızledım sonra her gece ve sabah glıserın surdum onuda aktarda bulursun zaten eşim bıle topukların yumuşacık oldu dıo dene kardeş bende ıse yaradıa.s.

14. 11 Şubat 2008
  15. minik kuslarim

minik kuslarim CANIMIN 3'Ü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    lapıtak harıka arkadaslar mantarada cok ıyı gelıyor bu arada bepanthene merhem de cok ıyı gelıyor
    her derde deva:))
    sıvılce yanık yara bere de cok etkılı oldugunu bılıyordum ama topulardada cok ıyı oluyor deneyın:)) 2ytl fıyatı
    ama cesıtlerı cok kremı ffalanda var ama merhemı cok yogun ve etkılı oluyor tavsıye ederım
    ozellıkle kızlarımda asla pısıklerde kızarıklarda cok ıse yaradı baska bısey kullanmadım hıc dusmeden dolayı olusan yara berelerdede dahıl :))
    ben cok memnunum yanı

16. 5 Mart 2008
  17. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım vazelin sür ponza yaptıktan sora ve pamuklu çorap giy sabaha kkadar bekle süper oluyor..

18. 21 Mart 2008
  19. miaselinam

miaselinam <3 03.07.2010 <3 Üye

Beğenildi:
    227
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaslar ben denedim menun kaldım

ayağınızın değdirebilceğiniz sıcaklıkta su ayarlayın içine badem yağı koyun ayaklarını içinde yarım saat bekletin sonraponza tasıyla ovun sonra ayaklarınızı bi güzel yıkaın daha sonra kerasal vicsk birde vazelini karıstırın ayağınıza sürün :) pamuklu corap giyin aksam yatın bunu bi kaç gün uygularsanız ne nasır kalır ne birsey :)