Topuklu Can Yakmasa!!!

Konusu 'Ayakkabı - Çizme - Terlik' forumundadır ve feelings_81 tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : feelings_81
  1. feelings_81

feelings_81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    topuklu tabii ki rahat değil, rahat diyen yalan söyler... topukluya alışmanın tek yolu hemen hemen her gün giymektir... ayaklarıma acıyorum ama artık alıştılar... bir de uygun zamanlarda ayakkabıdan ayağımı çıkarır dinlendiririm kimse görmeden... ayakkabıdan çıkmış ayakların çok güzel göründüğünü söyleyen bir erkek ark.ım vardı bi zamanlar :)

2. 27 Nisan 2009
  3. emelistan

emelistan hayatımın erkeki Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Uzun sÜre topuklu gıymek zaten saĞlık sorunları yaratabılıyor ama Şık bır gecede Şık bır elbıse ıle kesınlıkle ama gÜnlÜk hayatta asla gıyemem zaten Özel bır gÜndede genelde oturduĞum ıÇın sorun olmuyor yÜrÜmÜyorum yada mÜzıklı bır yerse sadece dansa kalkıyorum yoksa topuklu ayakkabılarla uzun yÜrÜyÜŞ yapmam ımkansız hatunlar nasıl gıyıyor hergÜn vallahı helal

4. 7 Mayıs 2009
  5. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    işim gereği nerdeyse her gün giyiyorum ve düz ayakkaıb giydiğimde düşücekmiş gibi hissediyorıum

6. 11 Mayıs 2009
  7. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben topuklu ayakkabılarımı çok severim
    ayaklarımda düz ayakkabılarımı

8. 6 Haziran 2009
  9. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    topuklu ayakkabıya katlanma sınırım tam olarak 3 saat. sonrasında çıkarıp babete dönüyorum

10. 6 Haziran 2009
  11. tuzluçerez

tuzluçerez Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok yüksek değil ama birazcık topuk daha seksi hoş bi hava veriyor... özel gecelerde topuklar dahada yükseliyo tabi buda ayaklarımın altının yanmasına neden oluyor... bunun için satılan jel ped şeklinde ayakkabının ön kısmına ayak altına (tabanı rahatlatmak için) koyulan koruyucular var... ayakkabııyı darltıp üstten sıkarmı die korkuyorum....hiç kullanmadım ama deniycem... kullananızın var mı?