Tortuga-1

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve kaidem tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kaidem
  1. kaidem

kaidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  2. 16 Nisan 2009
  3. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    odaya girdim sağ taraftaki harita gibi şeyin üzerinden bi anahtar aldım sonra kapının yanındaki direği alt kısmına tıklayınca açıldı bişi aldım ordanda mavi elmas herhalde o aldığım anahtarla duvardaki tabloyu açtım içinden 3 altın 1 tuzluk anahtar ve bi harita aldım. açtığım tablonun içinde bi işaret war oda sandığa girilcek sanırım o aldığım elmas gibi şeyi papağana tıklayınca yukardaki yere astım papağan dondu :KK70: papağanın kuyruğunu aldım mavi.duvardaki haritalardaki resimlerde adam tuzluğu ahtapota dökmüş bende döktüm camı kırıldı ahtapotun altında kağıt wardı onu almak içinde papağanın kuyruğunu ahtapota tıkladım ve kağıdı aldım :roflol: kağıtta sandığın şifresi war sadce birini vermiş biride tablonun içinde duvardaydı bir tanesi eksikti deneme yoluyla açtım sandığı altın ve bişey aldım tam bilmiyorum bide kapının kilidine tıklayınca bi adam war bakıyorr:nazar: bi anahtar almıştım o anahtarla kapıyı açtım parfümü adama sıktım adam uyudu :KK70: bitii oyun kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

4. 17 Mayıs 2009
  5. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.