Tortuga-2

Konusu 'Oda Oyunları' forumundadır ve kaidem tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kaidem
  1. kaidem

kaidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  2. 16 Nisan 2009
  3. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    dsaha önce oynamıştım bunuu yine oynim bakalım

4. 16 Nisan 2009
  5. redlowe

redlowe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    çocuğun uyuduğu odanın ilersinden sağ taraftan tumurta aldım adamın uyuduğu odadan sol tarafki odadanda bi tane yumurta aldım camın önünden bi peynir ordaki şişenin kapağını açtım yerdeki şişenin çekmecenin biri çıktı ip aldım ordan. çocuğun yatığı odanın karşısında bi ahçı kadın war eliyle işaret gösteriyo 4 diye peyniri fareye verdim yedi yine geldi geri :KK70: topların arasından bi yumurta daha aldım ahçısnın olduğu odaya grdğimde ahçının sol tarafında bişey war oraya keseden para koydum şeker wrdi şekeri gtiitm fareye verdim sevindi yok oldu kaydirigubbakcemile2 farenin beklediği fıçıları açtım toz döküldü yere bi tane daha yumurta aldım raftan farenin olduğu odayı tıklayınca soldaki raftan 4 yumurtam oldu şimdi ahçıya verdim aldı ahçının olduğu odadaki yeşil dolbın üzerinden anahtar mavi kavanozu üzerindende kibrit aldım kuru kafalı tablonun sol üstünden bi kolye aldım sonra ordan aldğım anahtarla adamın yuuduğu yerde yukarda kilit wardı birini açtım sonra o açtığım fıçılara ipleri taktım kibritle yakıp papağanlı odaya giitm sonra gemi patladı tahtalara tıklayarak çıktım bittii :eek::eek: :icecream:

6. 16 Nisan 2009
  7. kaidem

kaidem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    işte bu ben 5.ci yumurtayı hiç düşünmedim :)

8. 17 Mayıs 2009
  9. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.