Toz açıcı siyah saç için yardımm..!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve melly_mell tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : melly_mell
  1. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    93
    Kızlar benim kendi saçlarım kumraldı ama; bu yaz değil geçen yaz simsiyah boyattım. Siyahı çok seviyorum beyaz tenli olduğum için de yakışıyor fakat; hem boya yüzünden saçım eskisi gibi sağlıklı değil diye hem de değişiklik olsun diye kendi rengime dönmek istiyorum. Normalde 2 ayda bir boyatırdım saçlarımı ama; hem dönmeye karar verdiğim için hem de biraz dinlensin diye mayıstan beri boyatmadım.

Şimdi toz açıcılardan biriyle saçımı açmak istiyorum. Zaten bayadır boyatmadığım için birazı aktı ve kendi saçım da diplerden baya çıktı. Yani açması daha kolay olur diye düşünüyorum ama emin değilim.

Benim gibi siyahtan dönenler yardımcı olursa sevinirim. Loreal efassor toz açıcının iyi olduğunu duydum ama işe yarar mı diye emin olmak istiyorum. Önerebileceğiniz, kullandığınız başka açıcılar ya da yöntemler varsa onları da paylaşırsanız iyi olur. a.s.

Son düzenleme: 22 Ekim 2009
  2. 23 Ekim 2009
  3. pipirikli

pipirikli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    açılır evet hangi açıcı bilemem o markaları bilmiyorum[ mesela palettenin iyi olduğunu duydum ama kullanmadım] benimde saçım sizin gibiydi açtım,siyah akıyor ama kızıllık bırakıyor ,o kızıllığıda koyu kumral kapatıyor anca ama oda tek seferde değil,bir kaç boyama istiyor,

4. 23 Ekim 2009
  5. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim canım =)

6. 23 Ekim 2009
  7. lolalucy

lolalucy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    459
    Ödül Puanları:
    188
    ben palette de kullandım koleston da ikisi de çok iyi memnun kaldım. yalnız bir miktar kuruluk yapıyor tabi. bir de içine biraz su karıştırınca daha fazla açıyor saçı. sakın benim yaptığım gibi kıvamı koyu diye içine su koyma derim canım. bende kestane saç boyası vardı onun üstüne açıcı uyguladım süresinde bekletince kızıllık yapmadı bende.

8. 23 Ekim 2009
  9. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    157
    Ödül Puanları:
    93
    ya benim siyahın altında karamelimsi bi renk vardı kendi kumral saçım değil. peki açıcı kullandıktan sonra siyah akınca o karamelimsi renk mi ortaya çıkar yoksa benim kendi saçım mı? heralde açıcıyla açıp bıraktıktan sonra normal bi saç görüntüsü olmaz di mi boyatmak da lazım sanırım kendi rengimde değil mi?

10. 24 Ekim 2009
  11. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    KIZLAR SAÇIM MAVı SıYAH BENDE PATLICAN MORU ıSTıYORUM VıYOLE GıBı YANııı EVDE AÇSAM NASIL OLCAK ÇOK AZ AÇSAM YIPRANIR MI YARDIM EDıN ÜTFENNNN CVP BEKLıYORUM SıZDEN BıLGıSı OLAN YAZSIN SAÇLARIM ıNCE TELLı VE ZAYIF AMA ...????a.s.

12. 24 Ekim 2009
  13. pipirikli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    evet siyahın altında boya olmasa bile turucumsuluk oluyor açınca,akabinde illa boya istiyor

14. 24 Ekim 2009
  15. pipirikli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    palettenin ürünleri pek yıpranma yapmıyormuş,ama yerinizde olsam,zaten siyah boya biraz akmıştır,alırım gösterişli bir kızıl boyarım saç koyu olduğu için koyu bir kızıl olur zatenmesela bir boya var bulup ekliyeyim bir bakın ama şuda var saç dipleriniz çıkmış ise oralar daha açık renk olabilir dediğim tarz boyarsanız[​IMG]

Son düzenleme: 24 Ekim 2009
  16. 24 Ekim 2009
  17. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım ekle sen bir bakalım tutar mı boyalı siyah mavi siyah saçın üstüne gösterişli bir kızıl mesela kızıl viyole istiyorum tutar mı yardım lütfennnnn...????a.s.

18. 24 Ekim 2009
  19. xxxwoman

xxxwoman Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım senin dediğini düşündüm araştırdım netten biraz palette radıance serisi var orda kışkırtıcı viyole var mavi siyah boyalı saçım yeni boyadım az aksın denemek siterim sende resim koy nasıl kızıl o bakayım sonra karar vereyim oluyor mu harbi siyah saçın üstüne ya tutar mı koyu bir mor yada koyu bir kızıl cvp lütfen sagolll şimdiden verdiğin bilgi için bu konuda da aydınlatırsan sevinirim canımmm bekliyorummmmm....???a.s.