toz sürme nasıl kullanılır?

Konusu 'Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)' forumundadır ve eylemahu tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : eylemahu
  1. eylemahu

eylemahu Guest

Arkadaşlar buradaki makyaj resimlerinde çok beğenerek toz sürme aldım ancak nasıl kullanacağım hakkında en ufak bir fikrim yok biri adım adım anlatabilirmi bunu etrafa saçmadan dağıtmadan nasıl uygulayacağım?

can-dan bunu beğendi.
  2. 16 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

Konu içeriği nedeniyle Göz Makyajı alt forumuna taşınmıştır. Lütfen konu açarken forum başlığına uygun olmasına dikkat ediniz. yerimseniben

4. 16 Ocak 2009
  5. astraea

astraea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bildiğim kadarıyla gözünün iç kısmına yerleştiriyorsun. gözün kapalı haldeyken çekiyorsun göz bitimine kadar:eek:

6. 16 Ocak 2009
  7. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    toz sürmenin aplikatörünü kutusuna batırdıktan sonra elinin titrememesine özen göstererek ucu göz pınarına gelecek şekilde tut gözlerini kapat ve gözünün sonuna kadar bir seferde çek.

ilk başlarda bulaştırabilirsin bu yüzden akşamları yatmadan önce sürüp yatarsan veya gündüz kullancaksan yüzünü yıkamadan önce kullanırsan daha iyi olur.

çünkü yüzünü yıkadıktan sonra kirpik diplerine dağılıp buğulu bir ifade veriyor gözlere

umarım anlatabilmişimdira.s.

8. 16 Ocak 2009
  9. eylemahu

eylemahu Guest

teşekkür ederim ve konuyu yanlış başlığa açtığım için özür dilerim foruma yeni alışıyorumda:KK43:

10. 17 Ocak 2009
  11. eylemahu

eylemahu Guest

ya anlamadım şimdi aplikatörü gözümün içine mi koyacağım dışınamı tam olarak bu sürmeyi hangi kısma çekmem gerekiyor?

12. 29 Ocak 2009
  13. cesurveguzel

cesurveguzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aslında krem olanları daha güzel ama bende toz kullanıyorum birde isnid taşı varmış hakiki olan oymuş bulabiliyorsanız ondan alın. toz olanıda o ince aplikatörü kutunun içine sok gözünü aç kırpmadan çek ben kiprik diplerime de sürüyorum ama bulaşınca felaket oluyor

14. 16 Şubat 2009
  15. PLeUvOiR1905

PLeUvOiR1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende o taştan var ama nasıl kullanıcağımı bilmiyorumfisfisfis..bu konuda bilginiz varsa paylaşır mısınız benimle?

16. 1 Mart 2009
  17. PLeUvOiR1905

PLeUvOiR1905 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar,canım arkadaşlarım...bi bilgisi olan yok mu..elimde taşlarla kalakaldım ben öylece ama:nazar:

18. 15 Nisan 2009
  19. Selinnnnnn

Selinnnnnn Dertli Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Ya güzel anlattın da yüzü yıkayınca göz önüne kalanı akıyor ve çok zor çıkıyor. onu kolayca çıkarmanın yolunu da biliyor musun?

Bana aldığım kadın süreceğin çubuğa çok çok az zeytin yağı damlatıp sürersen hem canlı hemde akmayan bir sürme elde edersin demişti. ama ben yağlı kullanınca pandaya döndürüyorum kendimi.:KK43: