Tp Bebekle kiz Bebek bekleyenler buraya!

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve MELEKGUL tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : MELEKGUL
  1. MELEKGUL

MELEKGUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese selam,:teytey:

[SIZE="2"]ben tüp bebek yöntemi ile şu anda ikizlere hamileyim.kuzucuklar 10+4 günlük oldular.ama bazen özellikle sabahları beni çok üzüyorlar.her sabah inanılmaz mide bulantısı ve tabi kusma yaşıyorum.dr um bunun için meptamid verdi günde bir tane içebilirsin diye ama prospektüsü biraz aklımı karıştırdı bu yüzden yarım alıyorum umarım birkaç hafta sonra bu şikayetim tamamen bitecek ama yaşadığım bel ve sırt ağrısından emin değilim yine de mutluyum çünkü çok istemiştim ve çok dua etmiştim beta hcg değerinin düşük olmasını düşünmek bile istemedim.çok şükür yüksek çıktı ama ben inanamayıp(dış gebelik kabusu yaşamamak için)iki gün sonra yeniden yaptırdım yaşasın o da umduğum gibi çıktı.

bu arada unutmadan hamileyken uzun süreli kanaması olan varmı?benim yaklaşık 15 gündür az olsada kanamam var.dr korkulacak birşey olmadığını söyledi ama insan yine de tedirgin oluyor işte benimle aynı durumda olan varsa paylaşırsa seviniriim.[/SIZE]

2. 6 Ağustos 2009
  3. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Merhaba canım ben transferın 8.gunu test yaptırdım 111 Çıktı doktorum ıkız olabılır dedı p.tesı tekrar yaptırıcam ıhsallah benımledırler kuzucuklarım

4. 6 Ağustos 2009
  5. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım öncelikle hoşgeldin aramızaa bebişlerinde hayırlı olsun..ben de tüp bebek ve ikiz annesiyim 21+4 olduk.. mide bulantısını kusmayı bende yaşadım metpamidi yanında gaviskonla beraber kullandım hatta gavisgonun yetmediği yerde talcidi kullandım..şimdi artık o problemlerim kalmadı...kanamaya gelince ilk 3 ay kanamalarım hiç bitmedi lekenmelerim de tabi,,hep hastanede yattım sonra evimde yattım sadece wc kalkmak şartıyla,,pruloton ve progestan kulandım ozamnda.. ama o günlerde geçtiii...yani ikiz gebelik zor gerçekten zor ama sonunu düşündükçe herşeye boşveriosun... opuyorumnanaktan

6. 6 Ağustos 2009
  7. MELEKGUL

MELEKGUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben transferimin 12.günü yaptırmıştım ve 300 lerde çıkmıştı kan sonucum dr tel.arayıp ikiz bile olabileceğini söylemişti.ilk ultrasonda 3 kese gördük sonra keselerden biri boş çıktı şimdi ikisi annesine sıkıca tutunsunlar diye dua ediyorum.

tavsiyem ilk kan testinden 2 gün sonra yeni bir kan testi yaptırman
    umarım seni de terketmezler hayırlısıyla dünyaya getirebilirsin

8. 6 Ağustos 2009
  9. MELEKGUL

MELEKGUL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    umarım benimde bu zor günlerim geçecek allah isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı bebekler versin

10. 6 Ağustos 2009
  11. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    saol canım amın ıhsallah doktorum degerın çok ıyı dedi p.tesı yaptır dedı benımaslında test gunum 10 agustosdu ben bıraz erken davrandım:)

12. 6 Ağustos 2009
  13. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende ikiz bekliyorum 6+4 üm bugün keseler göründü ama kalp atışı için 15 gün sonrayı bekliyorum hayırlısı bakalım

14. 7 Ağustos 2009
  15. bademcik

bademcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba.bende tüpbebek yöntemiyle hamile kaldım. ikizlerim 9+3 günlük. şimdilik mide bulantım yok Allaha şükür. ben 10.gün yaptırmıştım testi, 190 kusür bişey çıkmıştı. şimdiden göbeğim çıktı. bi de bazan kendimi çok halsiz hissediyorum.

16. 7 Ağustos 2009
  17. melisesra

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    bende cok halsızım kıslar ıstahımda hıc yok normalmıya

18. 8 Ağustos 2009
  19. emiro76

emiro76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım.6+4 günlükken bebişlerimden birinin kalp atışını duyduk.ıkinci keseyi gördük o çok küçük doktor bebeği görmedim dedi ama dikkatli bakınca içinde belli belirsiz görünüyo.Bakan tüp bebek doktorum değildi bu arada.Benim 12.gün değerim 390 , 14.gün 960 , 25.gün 11600 ,32.gün 25530 idi(5 ağustos da). Ayın 14.de tekrar doktora gidicem inşallah ikincininde kalp atışını duyarım.Bu arada bendede iştahsızlık, hafif mide bulantısı,halsizlik var.Meyveyi ve tatlıyı çok sevmeme rağmen şimdi hiç görmek istemiyorum.