Tp bebekten yaptrmadan nceki son krm

Konusu 'Gebelik Öncesi ve Sonrası Alternatif Tıp' forumundadır ve pembesekerr tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : pembesekerr
  1. pembesekerr

pembesekerr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba aranızda bal.
    arı sütü
    ısırgan tohumu
    çörek otu
    antep fıstığı bu karışımı bilen varmı? Ya da yapıp sonuç alan lütfen yazar mısınız.

2. 25 Kasım 2009
  3. nerminden

nerminden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşım onu bilmiyorum da burda bal+çörekotu+tarçın karışımını uygulayan ve işe yarayan arkadaşlar var.sen bunu denedin mi.ben bu ay reglimin 2. günü buna başlayacağım.ayrıca incir kürüne de yapıyorum eşimede keçiboynuzu kürü yapıyorum.bizimde tüp bebekten önceki uğraşalarımız.15 tatil demiştik şimdi bu kürleri okuduk yaza beklemeye karar verdik.hadi hayırlısı artık

4. 25 Kasım 2009
  5. pembesekerr

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet denedim ama olmadı bu kürü geçen hafta aşılama için yumurta takibine gittiğimde 3 kez aşılama 2 kez tüp bebek yaptırıp sonuç alamayan ve bunu deneyip o ay hamile kalan bir bayan söyledi

6. 29 Kasım 2009
  7. rukiyeilayda

rukiyeilayda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pembesekerr canım allah yardımcın olsun ben senin sölediklerini kullanmadım geçen ay bal çörekotu tarçını denedin olmadı bu ay devam etmeyi düşünüyorum bende pko var ve çocuk için 3 senedir uğraşıyoruz olmadı allah yüzünü güldürsün ve bütün isteyenlerin

8. 29 Kasım 2009
  9. pembesekerr

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    amin canım inşallah bu ay bütün isteyenlerin hamilelik haberini alırız.arı sütünün faydası çokmuş özellikle domuz gribi tehlikesini yaşadığımız şu günlerde hem bağışıklık sistemimizi güçlendirir hemde bebek sahibi olmamızı sağlar diye düşünüyorum.

10. 7 Aralık 2009
  11. fani

fani Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende balları eşime ugguluyor azosprm cıktı yeni ögrendik yıklıldık ve bi care arıyom

12. 6 Ocak 2010
  13. deniz_7

deniz_7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben çörekotu tarçın bal kaürünü kullandım 28 gün olan adet döngüm değişti. hamilede değilim. kullandığıma pişman oldum. bence hormonları karıştırıyor kürler.