Trabzon' da gelin başı ve makyajı yapan bir yer önerin!!!

Konusu 'Gelinbaşı ve Gelin Tacı' forumundadır ve mevon tarafından 18 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

18 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : mevon
  1. mevon

mevon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar,
    eylül sonu düğünüm olacak Trabzon da. Ankara da yaşıyorum evlendikten sonrada burda oturacağız ama düğün orda.
    acaba trabzon da gelin saçı ve makyajını güzel yapan yerler önerebilir misiniz?
    Yaklaşık fiyatları da eklerseniz sevinirim.
    Trabzon da kuaförler çoook pahalı biliyorum. 7 sene önce öğrenciyken saçıma gölge yaptırayım dedim yurdun kuaföründe bana 100 tl demişlerdi, şehir içinde de en az 70 tl ye bulabilmiştim ( ozamanlar ankarada 25-30 tl iken)
    Ankara da şu an ortalama 300 civarıysa gelin başı orayı tahmin edemiyorum

hele bi de onca para verip birşeye benzememek varsa işin sonunda felaket :1no2:

Yorumlarınızı bekliyorum...

2. 20 Temmuz 2009
  3. mevon

mevon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Trabzon dan kimse yok mu yaa senağlama

4. 5 Ağustos 2009
  5. yagmurlinka

yagmurlinka aşkının bidanesi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güselim burda hera var ben cok begenıyorum oranın gelın modellerını ama bıraz tuzlu burda gecen yaz gelın sacları 150 200 cıvarıydı bu sene bılmıyorumsengözlerimebaksanab

6. 12 Ağustos 2009
  7. ebruli61

ebruli61 ALLAHIM DUY DUYUR SESİMİ. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayatım bende ekimde nişan saçı yaptıracagım. Nişan saçı manikür+postij+kaş+makyaj = 150 tl ye oluyorsa gelin sacıda olsunda 200 olsun.Ben Ercan kuaför diye uzun sokaktaki bir kuaföre gitmeyi düşünüyorum.Ama ortalama fiyat heryerde aynı çünkü ben merkezde bir cok yere sordum.

8. 13 Ağustos 2009
  9. SipidiGonzales

SipidiGonzales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ercan iyidir, hera da iyidir ama ankara gibi bir yerdden geliyorsan burdaki bütün kuaförler fooss derim.. ama trabzona göre hera, küçük rıza ve ercan diyebilirim..

10. 13 Ağustos 2009
  11. sevgii_

sevgii_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı sorun bendede var bende ıstanbulda yasıyorum ıkı dugun olcak ıstanbulda kuaforum varda tarbzondakı benı dusunduruyoo senın dugun ne zaman gıttıgın kuaforu yazarsan sevınıruım en azından banada fıkır olur benım dugunum seneye mayıs ayında allah nasıp ederse
    bıde 3 tane kuafor ısmı var en ıyısı hangısı acabaa sac yapma konusunda parası umrumda bıle degıl yeterkı bıseye benzesın

12. 18 Ağustos 2009
  13. mevon

mevon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    epeydir girmiyordum foruma, bu konudan da ümidimi kesmiştim doğrusu,
    cevaplarınızı görünce çok sevindim, çok teşekkür ederim opuyorumnanaktan
    hera ve ercan kuaför hemmen orda bulunan kayınvalidem ve elticiklerime ileteceğim.
    ben düğüne 2 gün kala gidebileceğim Trabzon'a onlar ben gitmeden ayarlayıversin diye:icecream:

14. 18 Ağustos 2009
  15. mevon

mevon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

şimdiden hayırlı olsun o zaman. Benim düğünüm de bu eylülde bayramdan hemen sonraki hafta. İsimlerini bir kenara yazdığım kuaförleri bir iki günde önceden olsa kendi gözümle görmek istiyorum aslında. Giyinilecek yeri müsait mi? Makyajı yaptırmak içime sinmezse (ne zaman dışarıda makyaj yaptırsam paçavra gibi oldu mafoldumben ) kendim yaparım diye düşünüyorum, strese girmeden makjajımı yapabileceğim bir köşesi var mı ve herşeyden önemlisi ekonomik mi diye bakacağım :bbo:
    offf off
    artık neticede gittiğim yerden memnun kalırsam burdan herkese söylerim yerimseniben

16. 3 Eylül 2009
  17. yasemin061

yasemin061 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Kuaför Emine gelin saçı ve makyajını 150 ytl'ye yapıyor.27 Eylül'de düğünüm olcak bende tam olarak karar vermiş değilim ama Kuaför Emine olabilir.Herkes için hayırlı olan ne ise o olur inşallah.

18. 22 Eylül 2009
  19. bskn

bskn www.yenigelinyenihayat.com Pro Üye

Beğenildi:
    3.379
    Ödül Puanları:
    163
    hera,kuzenlerim orada yaptırdı. ikisine de güzel iş çıkardılar....