Trafik kazası ve ölüm

Konusu 'Hukuk Köşesi' forumundadır ve ozlemn tarafından 29 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

29 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ozlemn
  1. ozlemn

ozlemn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba benim kardeşimin başından bir olay geçti bir gece sehırıcınde arabayla sarhoş bir adama carpmiş ve on tekerlek adamın bacağından geçmiş.. o ve arkadasları adamı hastaneye götürmek istemişler ama adam gitmek istememiş bir türlü görürememişler, adamda ayağa kalkıp yuruyunce bırakıp gitmişler.. ertesi gün kardesım acaba polise su plakalı araç çarpıp kaçtı dıye şikayet etmişmidir diye karakola gittiğinde adama yarım saat sonra 400-500 mt ileride baska bır aracın carptıgını ve öldüğünü öğrendi diğer cocukta tutukluymus, kardesim adam sarhostu bende çarptım dıye ıfade verınce diğer cocuk serbest bırakıldı falan.. ama adamın karısı ıkısındende sıkayetcı olmus, tabı karrdesıme adresıne mahkeme kağıdı gelmeyınce bir kaç duruşmaya bilmeyerek gıdemedi avukatta tutmadık başta sonucta kardesımın carpmasıyla olmedı adam sarhostuda , mahkemedede ifadesini verde şahitleride ifadelerini verdi, ama diğer kişi avukat tutmus birde birkeresinde mahkeme var dıye haber falanda vermeyınce kardesıme korktuk bizde acaba onun ustune atmaya calısırlarmı dıye? avukat tutmamıza gerek varmı dıye soracaktım ben, birde avukatlık ücreti ne kadar olur acaba ınternette arastırdım ama bulamadım bir türlü, yada mahkemeden avukat isteyebilirmiyiz :uhm: durumuda ıyı değil 900 tl maaşlı çalışan sonuçta, ne yapmamız gerektıgı konusunda yardımcı olabılecek varsa aramızda şimdiden teşekkürler...:çok üzgünüm: