Traji Komik Bir OLay [ Gel Oku Kop ]

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve ..GkSu.. tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

  8 Haziran 2010
  Konu Sahibi : ..GkSu..
 1. ..GkSu..

  ..GkSu.. Türk Esirlik Kabul Etmez! Üye

  Katılım:
  30 Haziran 2009
  Mesajlar:
  3.104
  Beğenildi:
  7
  Ödül Puanları:
  106
  merhaba dostlar...
  yıllar önce yaşadığım çok garip bir olayı sizlerle paylaşmak istedim..
  kanımın kaynadığı zamanlardı. Ergenliği çoktan aştığım ve yeni yeni olgunlaştığım zamanlardı. Artık sonu gelmeyen entraklı saçma sapan ilişkilerden bıkmıştım.. Kafama göre, sohbeti tatlı endamı şanlı yufka yürekli adaletli merhametli bi karşı cins arıyordum kendime.. Bi gün karışıma çıkacağından kesinlikle emindim. O beni arıyordu bende onu sadece doğru zamanı bekliyorduk. öyleki, ben her gece onun hayaliyle yatar onunda benim hayalimle yattığını düşünürdüm.

  günlerden cumartesi erciyes sitelerinden eve doğru yol almıştım..
  gündüz henüz ihtiyarlamıştı. Yeni yeni akşam oluyor ve gök kubbe mor rengine bürünüyordu. Bir çığlık duydum ... çığlığın peşinden koştum genç bir bayan köşeye sıkışmış . Ben yanına vardığımda dizlerinin üzerine çökmüş ince parmaklarıyla gözlerini kapatıyor ve ağlıyordu. Bense ellerinden tutup bana bakmasına ve artık güvende olduğuna ikna etmeye çalışıyordum. Yanı başımızda mızmızlanan hop hop sıçrayan yavruluktan henüz çıkmış bir sokak köpeği vardı.. Kulaklarını dikmiş ağzını açmış dilinide uzatmış sadece oyun oynamak isteyen yavru diyebilceğimiz bir köpek..
  genç bayan köpeği işaret ederek kendisine saldırdığını söyledi bana tutunarak. Bense gülümseyen gözlerle ''o sadece bir yavru sizinle oyun oyanamk istemiş'' diyerek cevap verdim.. Köpekse yine aynı pozisyonda ipince kuyruğunu ışık hızıyla sallayıp duruyordu...

  evet canlar..
  hikaye böyle başlıyor.. Sonunu merak ediyorsunuz değilmi ?

  çok güzeldi.. Tam hayallerimdeki gibi. Yavaş yavaş kekeleyerek konuşması benim hoşuma gidiyordu. Belkide onu bu denli tatlı yapan ve aşık olmamı sağlayan, Allah ın ona taktir buyurduğu bir hikmetti bu. O kekemeydi.. Getiremediği kelimeleri ben tamamladığım zamanlarda ise utanırdı. çok sürrüalist ve sıra dışı biriydi.. Sevimli bakışları ela gözleri vardı..
  onu sevmiştim oda beni sevmişti hergün buluşurduk birbirimize fotoğraf vermiştik. Geceleri telefonla görüşürdük.
  artık prensesimi bulmuştum...
  geleceğe dair hayaller kurardık sevinirdik.. Ama nevarki çok çekingen ve utangaç biriydi birazda saftı. Saflığı yüreğinden geliyordu.. Ara sıra öpmek istediğimde utanırdı geri çekilirdi. Ama onunda benimle öpüşmek istediğinden emindim. Belkide için için haykırıyordu...
  ve daha bir çok şey..

  yine bir gündü.. Sevdiğim kadınla buluşmaya gidiyorum.
  dünden kararlaştırdığımız yerde buluştuk. Herzamankinden dahada güzeldi.. Eleleydik. Bir kafede yanyana oturup mutululuğumuzu paylaşıyorduk..

  ve bir şey oldu..
  aslında herşey yolundaydı..
  ama bir şey oldu..
  zavallı sevdiğim kız birden istem dışı bir şekilde Os*rdu
  duymamazlıktan gelsem bile yan masadakiler çoktan duymuştu bile.
  bense dona kaldım. Oysa utancından yerin dibindeydi.
  beynimde bu olayı nasıl düzelteceğimi ne yapacağımı düşünürken o yerinden kalktı ve koşarak gitti.
  arkasından bakakaldım. şimdi pişmanım.. Keşke arkasında koşsaydım ve ayaklarına kapansaydım.. Ama o gitti bir dahada geri dönmedi.


  alıntıdır.