Trambolin ile zayıflama

Konusu 'Spor ile Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve pegasus89 tarafından 2 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2011
    Konu Sahibi : pegasus89
  1. pegasus89

pegasus89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bu başlık diyet yöntemleri ve deneyimlerimiz kısmında da var ama orada kimse yazmayınca buraya bu konuyu açmak istedim :KK75:

Trambolinle alakalı bir kaç yazı okudum vücuda nekadar yararlı olduğunu vucudu ciddi anlamda çalıştırdığını. Trambolin almayı düşünüyorum tabi ev tipi ama nasıl hangi marka hangi özellikte hangisi daha iyi bir bilgim yok :97:

Evinde trambolini olan arkadaşlar veya bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim belki bir çoğumuza yararı dokunur eğlenerek kilo verebiliriz :KK3:

masalgibi bunu beğendi.
  2. 24 Ocak 2012
  3. sunehirsu

sunehirsu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Eğer hala burda olursam size haber verebilirim.
    Kardeşim bu şekilde zayıflamaya çalışıyor. Yemesi içmesi aynı. Ve çok hareketsiz ama sadece günde onbeş dakika zıplıyor.
    Bu konuda onu ben zorladım.Hareket yapmayı sevmeyen ve yemeyi çok seven biri.
    Zıplamak ta hareket yapmayı sevmeyenlere göre kolay ve eğlenceli çünkü.

4. 28 Ocak 2012
  5. gxuxlfuren

gxuxlfuren gülfuren Üye

Beğenildi:
    89
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    48
    Bende aldım,ailece eğleniyoruz..4 günde 900 gr. zayıfladım..Çok güzel terletiyor..Almak isteyenlere tavsiye ediyorum..Bu hafta rahatsızdım hiç kullandım..İleriki günlerde kiloyla ilgili bilgi veririm..

6. 28 Ocak 2012
  7. pegasus89

pegasus89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok garip bu başlıpa hiç uğramazdım şimdi tesadüfi bir şekilde açtım şans sizde bugün yazmışsınız daha :KK9: hangi marka ve nerden aldınız ?:KK3:

8. 30 Ocak 2012
  9. nuraa

nuraa sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende trambolin aldim 10 gundur duzenli olarak calisyorum ilk bi kac gun 15 dk ile basladim ama simdi 1 saate ulastim. bu arada karbonatli su icip salata ve corbayla beslenmeye calisiyorum sizler neler yapiyorsunuz deneyimlerinizi yazarmisniz

10. 30 Ocak 2012
  11. nuraa

nuraa sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben yurtdisinda yasiyorum spor malzemeri satan yerlere sorum cok pahali geldi bende buyuk bir oyuncak magzasindan aldim ama alirken sordum kac kg kaldirabilir diye 120 dedi simdilik bi sorun yok yanliz benimkisi buyuk boy 120cm falan sanirim

alirken celik yay olamasina dikkat etmek gerekiyormus trtde izlemistim

12. 30 Ocak 2012
  13. nuraa

nuraa sukurler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 2 ay once kortizon kullanmayi biraktim diyetisyene gittim bana kortizonun etkileri 4aydan once gecmez bi iki ay sonra gel simdi sen zayiflayamazsin dedi bende zayiflayamasamda kilo almami engelleyim dedim ve tramboline basladim bakalim 10 gun oldu henuz tarilmadim tartilinca sonucu bildirirm. 20 kilo fazlam var.

14. 30 Ocak 2012
  15. EFSUN74

EFSUN74 Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    18
    Hafta sonu alış veriş merkezinde spor malzemeleri satan bir yere baktım, stork ve dunlop markaları vardı, satıcı dunlopunkini tavsiye etti, ebatı çok büyük değildi, kaç kiloya kadar kullanılabileceğini sordum sorun olmayacağını kendilerinin orada kullandığını söyledi, internetten baktım fiyatına, mağazaya oranla daha ucuzdu, bir hafta sonu eminönünde spor malzemesi satan yerlerede bakıp ondan sonra karar verceğim, çocuklar da heyecanla bekliyor, ayakları çıkarılıp takılabiliyor, ayakları çıkınca yer kaplamaz
    Dunlopun ki güzeldi zıpladıkça sayısını gösteriyor, alınca paylaşırım...

16. 30 Ocak 2012
  17. pegasus89

pegasus89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Paylaşırsan çok sevinirim canım bende hepsiburada ya baktım ordada baya marka var bikaç markanın fiyatları uygun geldi bana aynı şekilde bende alırsam yorumlarımı yazarım :KK3:

18. 30 Ocak 2012
  19. pegasus89

pegasus89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım umarım kilo vermeni kolaylaştırır veya almanı önler bizimlede paylaşırsan çok sevinirim mutlaka takipte olucam :KK54: