transfer bitti bekleme zamanı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve realisttt tarafından 21 Nisan 2009 başlatılmıştır.

21 Nisan 2009
    Konu Sahibi : realisttt
  1. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar transfer işleminden test gününe kadar ne gibi belirtiler yaşanıyor? CADIARZU ya da mutlaka bi belirti olması gerekiyor mu? fisfisfis benim henüz transferimin 3. günü. yalnız karnımda müthiş bir gerginlik ve şişkinlik var. göğüslerimde felaket hassas. karnımda ince bir ağrı. ama bunlar tedaviye başladığımız günden beri var:sm_confused:

birde embriyoların tutunmasını sağlamak için yapılabilcek ekstra hiçbir şey yok değil mi? yani bitkisel ilaçlar, çaylar vs. bildiğiniz herhangi birşey:uhm:

şimdiden bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler....

2. 21 Nisan 2009
  3. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hayirlisi olsun transferin canim benim bugun 8 gunum ama o belirtiler herkezde oluytor canim ilaclardan sen sadece doktorunun dediklerini yap kimsenin dediklerine inanma sadece agir is yapma ve moralini duzgun tut lekelenme falanda gelirse uzulme ondan bisi olmaz kotu bir durum hissedersen dr ararsin tamam canim simdi bol bol dinlen keyfine bak ve duani esirgeme

4. 21 Nisan 2009
  5. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım öncelikle tedavin hayırlı olsun..belirtiler kişiye göre değişiooo,,ama genel olarak bakıcak olursak karın şişkinliği,karında kasıkda hafif batmalar kramplar oluo,,sık idrara çıkmalar,göğüs hassasiyeti,,adet olucakmışsın gibii ağrı... vs vs

özel olarak yapıcan bişi yok amaa moralinin çok yüksek olması lazım,,seni üzecek şeylerden uzak dur.abur cubur yeme,bol sıvı meyve yeşill sebze tüket,,bitki çaylarından kafeinlerdende uzak durrr ve bol bol dinlen ,,sakın ağır bişi kaldırmaa ok )))

haa az daha unutuodum sakın kabız olmaaa ve ishal de olmaaa :))))

kolay gelsin allah yardımcın olsun canım :)))

6. 21 Nisan 2009
  7. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    sabriya ve egelii öncelikle çok teşekkür ederim. sabriya senin az kalmış gerçi günler azaldıkça daha zor geçiyodur:) sonuçtan haberdar et bizi.
    egelii tavsiyelerin için çoookk teşekkür :KK66:

8. 21 Nisan 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canımm beklemek çok zor ama elbet geçecek kendını çok dınlememye çalış ....bazen ilaçların etkısı olabılıyo ama kışıden kışıye değışen çok belırtıler var.............hep olumlu duşun inş guzel haberı sende vereceksın..........bol bol portakal suyu ananas iç ....stresdende uzak durmaya çalış inş tutunmuştır bebişin sana........

10. 22 Nisan 2009
  11. lovfun

lovfun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba transferim pazartesi yapıldı benim de. Ama ben yatamıyorum ilk gün yatabildim anca zaten sırt üstü hayatta yatamam akşamları hep sağa sola dönüyorum belim ağrıyor çünkü. Ama acayip endişeliyim herkes 3-4 gün kıpırdamadan yattım diyor off yaaa

12. 22 Nisan 2009
  13. caykolik

caykolik Guest

canım benimde transferim pazartesi yapıldı bende sırt üstü yatamıyorum her tarafım ağrıyor. sık sık tuvalete gidiyorum çok hareket ediyorum diye korkuyorum test günün ne zaman

14. 22 Nisan 2009
  15. lovfun

lovfun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    2 sinde test günüm inşallah hayırlısı olur

16. 22 Nisan 2009
  17. realisttt

realisttt sibel&naz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla ben transfer gününden beri geziyorum:) sadece transferden sonra 2 saat hiç kıpırdamadan yattım. sonra doktorum geldi şimdi çık ve günlük hayatına geri dön dedi. sakın evde öyle yatıp durma dedi. hatta doktordan bir hafta rapor istedim işe gitmemek için hayır vermem şimdi verirsem bütün gün evde oturur yatarsın kendini dinlersin senin günülük hayatına dönmen gerekiyor metobolizmanın herzamanki gibi çalışıyor olması gerekiyor dedi. bende yok ben yatmam zaten dedim aldım raporu:) ve cidden daha bir gün bile yatmadım. her seferinde de doktru arıyorum. diyorum bakın ben geziyorum yürüyorum bişey olmaz dimi. yoook takma böyle şeyleri kafana diyor. sadece kendini zorlama ve yorma aynen devam diyor.

18. 22 Nisan 2009
  19. egeliii

egeliii biri cadı biri sıpa :)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tamm canım ama yinede dikkat et ani hareket yapma eğilip uzanma hoplama zıplmaaa :)))

ilk 6 gün çooook önemli bunu unutmaa bebişler ilk 6 günde tutunuyoo çünküüü :)))

allah yardımcın olsunn.. :)))