transfer günü yolculuk

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar transferin yapıldığı gün otobüs yolculuğu yapılıyormu....ne yapmak gerekiyor...

2. 18 Kasım 2008
  3. EU2

EU2 Guest

canım önce doktorunun bu konuda görüşünü almalısın ama benim ,bayramda arefe günü transferim oldu o gece mersine görümceme gidecektik dr.yolculuk yapmamak daha iyi olur dedi.ama benim yum sayım çok fazla olduğu için rahatsızdım yolculuk yasağı bu yüzdendi.transfer sonrası normal hayata devam ediliyo tatlım.dün dr.yine sorduğumda hiç bir sakıncası yok dedi.uçak yolculuğu bile yapan hastalar oluyor demişti.fakat önemli olan burada transfer sonrası senin kendini iyi hissetmen gerisi çok ciddi değil.ağır-yorucu işler yapmamalısın yolculuk zararlı değilmiş.tatlıımm senin yum sayın kaç,transferin yakında mı?hangi merkeze gidiyorsun?inşallah hayırlısıyla kavuşursun bebiklerine dularım seninle canım..kaydirigubbakcemile5

4. 18 Kasım 2008
  5. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende hep bunu merak etmiştim.
    insan zor sahip olunca herşeyden korkuyor ya..
    bende transferden sonra arabayla dönücem ama
    hastane kadıköy de ben bahçelievlerdeyim bir de trafik.
    ne kadar ilgisi yok deselerde ben yinede endişeliyim elimde değil.

6. 18 Kasım 2008
  7. childless

childless Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım dr.lar en az 3 gün sonra yolculuğa izin veriyorlar benim hiçbir rahatsızlığım olmadığı halde transferin 3.günü yola çıktım,dr.um öyle tavsiye etti...seninde dr.una sorman gerekir gideceğin yol mesafesi sağlık durumun...vs.ama standart 3 gün.

8. 18 Kasım 2008
  9. doras

doras Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım endişeni anlıyorum ancak kafanı takma şimdi bunlara,ayrıca sana bilgi verirler hastaneden sakınca görürlerse ki sanmıyorum bir çözüm yolu ararsın mecburen...kal sağlıcakla ...iyi haberlerle dönersin umarım...

10. 18 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

ben istdayım normalde
    ama özel bir durum gereği
    kırklareline gitmem gerekiyor
    yani
    2
    saatlik
    yolculuk
    ben kadıköyde umut tüp bebekte tedavi görüyorum..

12. 18 Kasım 2008
  13. Zonnetje

Zonnetje Annesinin Ela kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aah aah ben bilmezmiyim canim o trafigi:)))) her defansida vapurla karsiya gec...ordanda taksiyle hastaneye felan..artik martilarla kanka olmustuk iskelede:))))))))))

Ben ustelik tranferimden 2 gun sonra ucakla evime dondum...ucak bileti tarihimiz one gelmisti apar topar alisverisimizi yaptik 1 gunun icinde..bi kosturmaca donduk. EEEE daha nasil tutunsunki bebisler dimii:)))))

Bu kez akillandim...2-3 gun hicbisiy yapmicam..relax yane!:sm_cool:

14. 21 Kasım 2008
  15. Jade77

Jade77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar transfer günü işe gitmekte bir sakınca olur mu sizce? İşim masa başında.

16. 22 Kasım 2008
  17. lule

lule Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba, Arkadaslar,
    Banada persembe gunu transfer yapilicak dondurulmus embriolarla, benimde Test gunum Bayramin ilk gunu olucak.
    Merak ettigim bisey var, bana yardimci olursaniz sevinirim, benim ilk denememde sadece 3 gun yatmistim, ama bu sefer 2 Hafta izin aldim iste ve 10 gun yatmayi dusunuyorum, herkez bana yatmam gerektigini soyluyor her ne kadarda Dr cok fazla uzerinde durmuyorusa, Yatmamiz gerekiyor mu? yoksa normal hayatimiza mi devam etmeliyiz, ben cok fazla hareketli biriyim, ne yapmaliyim bana yardimci olurmusunuz, sonuclari pozotif olan arkadaslar neler yatiniz, ilk 10 gunun nasil gecirdiniz ise gittiniz mi? yoksa devamli yatiniz mi? Dr. bana sadece STRESTEN uzak dur diyor, nasil streseten uzak olabilirim ki hareket etmeye bile korkuyom yaz bisey olursa, ilk denemen negatif olunca yikilmistim, bu sefer kaldiramam bile AY ALLAH KORUSUN, allahim sen yinede hayirlisini ver, Hepimiz icin...

18. 22 Kasım 2008
  19. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    banada doktorum ilk 3 gün önemli sonra normal hayatına dönebilirsin tabi çok dikkat ederek ama ben yattım çalışmadığım için çok şükür ilk denememde hamileyimm