Transfer için gün sayanlar..

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve berenboz tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : berenboz
  1. berenboz

berenboz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar,üç negatif aşılamadan sonra,bu ay ilk micro denememe başladım.kısmetse pazartesi günü,transferim yapılacak.aynı durumda olanlar varsa,bu süreci beraber geçirelim.kaç yumurta oldu,kaçı döllendi,embriyo kalitesi nasıl...paylaşalım ne dersiniz.Allah hepimizin muradını versin inşalllaaaaaaaaaahhhh:Saruboceq:

2. 20 Mayıs 2009
  3. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım uzun süredir onlıne olmanı bekliyorum,özel msj alımında kapalı ulaşamadım sana.. sonucunu çok merak ettim bende başladım brükselde, adet olmayı bekliyorum şuan.. inş hayırlı haber verirsin

4. 20 Mayıs 2009
  5. berenboz

berenboz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hallisna merhaba...benim 11 mayısta taransferim olmuştu.dün ve bugün idrar testi yaptım,pozitif...cumartesi günü kanda baktırıp yücel bey_e gideceğim.inşallah hakkımızda hayırlısı olur.brüksel gerçekten iyi bir seçim.inşallah sende önümüzdeki ay gebesin:)

6. 20 Mayıs 2009
  7. Sedef35

Sedef35 Kızım Hoşgeldin Hayatıma Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    berenboz idrar testlerin pozitif öylemi yani hamilesin dimi 10 gün olmuş arkdaşım 9.günü idrarda öğrenmişti ikizlere hamile şimdi :) hayırlısı olsun arkdaşım

8. 20 Mayıs 2009
  9. berenboz

berenboz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim.sanırım hamileyim..inşallah allah tüm isteyenlere,hayırlısını versin..:Saruboceq:

10. 20 Mayıs 2009
  11. Sedef35

Sedef35 Kızım Hoşgeldin Hayatıma Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım amin çok tebrik ederim yakın arkdşımda aynı senin gibi 2gün üstüste test yaptı pozitif çıktı ertesi gün kanda bakıldı 100 çıktı değer. meğer ikizmiş:)) allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin canım.. benim 11 yaşnda oğlum var kendiliğinden oldu çok şükür.. 2.ciyi istedik 2senedir olmuyo 2sene içinde takipler klomen iğne v.s. ve 3aşılama. bu 3.aşılamam bakalım. bugün 8.günü inşallah tutmuştur artık yoruldum çok hemde. eğer olmassa seneye belki tüp bebek nasip kısmet

12. 21 Mayıs 2009
  13. hallisna

hallisna Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    şükürler olsun RABBıM.e çok çok sevindim canım benimm...
    inş kanda da aynı sonucu alırsın yaşasın beee:):):)
    darısı başıma inş..

14. 21 Mayıs 2009
  15. berenboz

berenboz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah allah bana ve tüm isteyenlere,hayırlısını nasip etsin.dilekleriniz için çookkk teşekkür ederim.

16. 21 Mayıs 2009
  17. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Allahım çok şükür kızlar
    berenboz beren çok sevindim.Allahım sağlıkla kucağınıza almanızı nasib etsin.
    Beren berenboz yumurta toplamada nasıl oluyor anestezili mi? neler yaşadınız sorunlarınız nelerdi? kaç yumurta oldu döllendi kaçı tranfer edildi ne olur beni bilgilendirinnnnnnnnnnnn.Allah rızası için.

18. 23 Mayıs 2009
  19. berenboz

berenboz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler aybala..
    toplama anestezi ile oldu.muayene pozisyonu gibi yatıyorsun,anestezi uzmanı geliyor.damardan bir iğne yaptı,içim bayılıyo dediğimi hatırlıyorum.gözlerimi açtığımda asansördeydim,bitmişti..çok stres yapmıştım,inan çok basitmiş.bizde morfoloji sorunu vardı.13 yumurta toplandı.7 tanesi çok iyi kaliteydi.2 tanesini blastosist yaptılar,ve toplamadan sonra 5.gün yerleştirdiler.dün hcg yaptırdım,değerim 1300.....çok şükür hamileyim.tabi,hala rahatlamadım,10 gün sonra kontrole gidicem.bu arada 2 günde birde hcg yaptıracağım...Allah tüm isteyenlere versin.hepimizin dualarını kabul etsin.:Saruboceq:sağlıklı hamilelik ve sağlıklı bebişler:CüvCüv::KK46: