transfer ne zaman yapılıo cvplarınızı beklıyorum

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve beryu tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : beryu
  1. beryu

beryu Guest

kızlar adetın kacıncı gunu transfer yapılıyo transferden once ne kadar sıklıkla doktora gıdılıo bana yardımcı olursanız sevınırım

2. 12 Ağustos 2009
  3. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım o kişiye göre değişiyor çünkü yumurta gelişimine bağlı ama ortalama olarak;
    adetin 2. günü gidiyosun kan ve muayene ardından ilaç dozların ayarlanıyo 2 ya da 3 günde bir gidiyosun 10. günden sonra yumurta gelişimine göre yumurtalar çatlatılıp toplanıyo. benim 10. gün çatlatıldı ama kiminin 14. gün de olabiliyo tabii. 3 ya da 5 gün sonra da transferin gerçekleşiyo.. takıldığın bişi olursa yine sor canım.

4. 12 Ağustos 2009
  5. beryu

beryu Guest

cnm cvpın icin tesekkurler transfer yapılırken acı hıssedıyormusun ne kadar yatman gerekıyor bırde 12cı gunden sonra yapılan bu kan testı nedır burdakı yazılara bakıyorun 2 gunde bır kan testı yapılıo neden sureklı takıp normal hamılelere uygulanmıyor sanırım bızlerın hamılelıgı daha mı tehlıkelı oluyo

6. 12 Ağustos 2009
  7. bensunaz

bensunaz HOSGELDİNİZ MELEKLERİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım..tıbkı ultrononagrafiye giriyomuş gibi..ama bir ayrıcalık var transfere girerken çok sıkışık olman gerekiyor ..sadece 1 saat yatırp seni kaldırıyporlar..12 gün sonrada zaten bir kereye mahsus yapılıyor kan testi .zaten hamileysen pozitifi görürsün..canım inşallah hayırlısı olur..yardımcı olabildimse ne mutlu bana..

8. 12 Ağustos 2009
  9. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    rica ederim canım.. ne yumurta toplamada ne de transferde hiç acı hissetmiyosun acısız tamemen :) benim merkezim en az 2-2,5 saat dinlendiriyo merkezde sonra kalkıp gidiyosun. transferinden sonraki 12. günde hamile olup olmadığını öğrenmek için test yapılıyo ve iki günde ikiye katlaması gerektiği için kısa bi süre takip ediliyo..

10. 13 Ağustos 2009
  11. beryu

beryu Guest

kızlar çook teşekkur ederım benı aydınlattınız dılerım rabbımden en yakın zamanda bızlerede bu mutlulugu yasamayı nasıp etsın