Transfer Olupta Heyecanla Sonuç Bekleyenler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve rudi tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : rudi
  1. rudi

rudi Alllah'ım Sana Emanetiz Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba Kızlar,
    bugün blast embriyo transferimin 2.günü heyecanla sonuç bekliyorum. Transfer olup ta sonuç bekleyenler gelin heyecan ve bekleyişimizi buradan birlikte paylaşalım

2. 23 Haziran 2010
  3. ecrin38

ecrin38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    cnm hayırlı olsunnn rabbimm iyi haberler almayı nasip etsin inşallah bendeimde 17 sinde transferim oldu 29 unu bekliyorumm beklemek gerçektenn zorr dualarım hepimizle senin kaçıncı denemen ve hangi merkezde gerçekleşti tedavinn?

4. 23 Haziran 2010
  5. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    amin inşallah hayırlı sonuçlar alırız...benim 2.denemem oldu tek embriyo yaşım da 28, beklemek gerçekten zor nasıl geçiyor günlerin ? bu arada brüksel tüp bebek merkezinde oldu.

6. 23 Haziran 2010
  7. bluegrenn

bluegrenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Rudicim aynı süreçten bende yeni geçtim biliyorsun çok heyecanlı ve korku dolu bekleyiş içinde oluyor insan ama çok fazla düşünmeden atlatmaya çalış bu süreci ve bence zevk aldığın şeylerle daha çok vakit geçirmeye çalış inan ozaman daha çabuk geçecek günlerin..

8. 23 Haziran 2010
  9. denizlim

denizlim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı olsun kızlar... inşallah güzel sonuçlar alırsınız...

10. 23 Haziran 2010
  11. babex

babex yavruma kardeş geliyor :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    19 da transferim oldu arkadaşlar merakla beklemedeyim,günlerim bu forumda geçiyo:)allahtan sizler varsınız hemen cvplar geliyo üzerimdeki stres hafifliyo.yaşamayan anlamıyo gerçekten.şuan yoldayım arka koltuğa uzandım notebook elimde yazıyorum.dayanamadım kızlar ne yapayım yolculuk ediyorum 7 saat umarım bişey olmaz.allah hepimizinkini bağışlasın.

12. 23 Haziran 2010
  13. PETEK73

PETEK73 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kizlar benimde ayin 13 unde transferim yapildi.Test gunum 28 i heyecanla bekliyorum.Ama 8.ve 10. gunlerde test yaptim negatif cikti.Yinede umutlanmak istiyorum insallah tutar diye.

14. 23 Haziran 2010
  15. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    petek 73 yurtdışında yaşadığın için testi 15 gün sonra yapıyorsunuz sanırım hadi hayırlısı inşallah gününde yaptığında testi pozitif sonucu alacaksın,

16. 23 Haziran 2010
  17. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    benimde günlerim formlarda geçiyorr canım.canım 3-4 gün sonra seyahat yapmaya izin veriyor doktorlar. Allah'ın izniyle birşeycikler olmaz. Yolun açık olsun. nerede ikamet etmektesin

18. 23 Haziran 2010
  19. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bilmez miyim tatlım,aynı merkezdeyiz umarım bende pozitif sonuçlar vereceğim.ama işte vakit zor geçiyor. şu an çlışmıyorum evdeyim,konuyu annem dışında kimseyle paylaşmadığım için konusamıyorum ve misafir gelmesin diye de çocukca bahaneler buluyoruz arayan olursa durumu çakmamaları için. alternetif olarak internet ve tv kalıyor. tv ile aram iyi değil. offf işte sadece beklemek şöyle bir uyusam 8 gün sonra uyansam hooop ne güsel olur dimikaydirigubbakcemile3