transfer öncesinde ve sonrasında yaptıklarınız

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bayan stres tarafından 18 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : bayan stres
  1. bayan stres

bayan stres Guest

tüp bebekle hamile kalmış arkadaşlar...

transfer öncesinde ve sonrasında beslenmenizde dikkat ettğiniz noktalar
    varmı. birde bekleme süresini nasıl geçirdiniz. 2, denememe başlıycam. bana yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederimmm.. fisfisfisfisfisfisfisfisfis

2. 18 Ağustos 2007
  3. Tuxgxba & Mxuxrsel

Tuxgxba & Mxuxrsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım merhaba ben transferden önce beslenmemde herhangi bir değişiklik yapmadım ama en önemli olanı yaptım ve sigarayı bıraktım tedaviye başlamadan önce zaten azaltmıştım tedaviye başladığımda ise tamamamen bıraktım ve o günden beri hiç içmiyorum.yasakkelime
    transferden sonrada iki gün evde dinlendikten sonra yola koyuldum tedavimi istanbulda görmüştüm büyük bi özlemle evime döndüm:dance: doktorum bunda hiçbir sakınca olmadını söyledi evime geldiğimde de 10 gün boyunca yatmadım sanada tavsiyem asla bu bekleme sürecini yatakta sıkıntı içinde geçirme kendimi yormadan bazı ev işlerimi yaptım arkadaşlarımı çağırdım onlara pasta yaptım bazen gezmeye çıktım ve zamanın akışını hızlandırmak için elimden gelen herşeyi yaptım çünki beklemek çok zor ve nihayet o gün geldi kan testini yaptırmaya annemin ısrarına rağmen yalnız gittim eşim işi dolayısıyla ilçeye gitmişti o benle gelemedi ve sonucu almak için odaya girdiğimde doktor kimmiş bakalım bu gebe diyince ben kulaklarıma inanamadım sadece hamilemiyim diyebildim ve ağlamaktan başka hiçbirşey söyliyemiyordum .oysa giderken öyle korkuyordumki ayaklarım beni geri geri götürüyordu sanki ama hamile oldumu duyunca içim kıpır kıpır oldu kabıma sığamıyordum resmen :dance::sm_cool:
    yaa işte böyle canım arkadaşım inan yazarken o anı yeniden yaşamış gibi oldum Rabbim inşallah seninde yüzünü güldürür sanada bu duyguyu yaşamayı nasip eder .Ben hep Allahım boynumuzu bükük koyma tüm isteyenlere içi sırada bizede hayırlısıyla sağlıklı sıhatli bi evlat ver dedim .Rabbim ol dedi ve oldu binlercekere şükürler olsun .İnşallah tez zamanda sende bebişine kavuşursun canım :nazar::1hug:
    Kucak dolusu sevgilerimle :teytey:

4. 18 Ağustos 2007
  5. egecan

egecan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tuğbacım merhaba sana daha öncedende sormuştum,ilk beta hcg kaçtı ve gün aşırı kan testi yaptırdın mı?

6. 18 Ağustos 2007
  7. bayan stres

bayan stres Guest

çok teşekkür ederim tuğbacım inşallah bende yaşarım bu mutluluğu tüm isteyenlerle birlikte.

8. 19 Ağustos 2007
  9. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    198
    allahim hepimize yasatsin bu duyguyu TUBACIM yazini okurken gozlerimdeki yaslara sahip olamadim sanki ben yasamisim gibi oldum bu sevinci o anki mutlulugunu yasadim inan ...insallah banada nasip eder allahim!!

10. 20 Ağustos 2007
  11. Tuxgxba & Mxuxrsel

Tuxgxba & Mxuxrsel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım inşallah Rabbim sanada en kısa zamanda nasip eder. Dualarım sizlerle Allah İsteyen herkese versin inşallah :1hug:

12. 10 Nisan 2012
  13. bnefise

bnefise Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    paylaşırsanız sevınırızzzzzzzzzzzzz