Transfer sırasında narkoz alan var mı ?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve htcyldz tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : htcyldz
  1. htcyldz

htcyldz Batuhan Emir Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar transfer olurken narkoz alıp hamile kalan varmı aranızda bu benim 3. denemem ilkinde nasıl olduğunu bilmediğim için narkoz almadan yaptırdım ama 2. ye cesaret edemedim ve uyutulup da yaptırdım şuan tedavimin 7. günündeyim ve korkuyorum biraz transfer esnasında elimde olmadan kendimi çok fazla sıkıyorum bunun için uyutularak yapılmasını istiyorum doktoruma sordum pek önermedi narkozun embriyolar üzerindeki etkisinin ne olduğunu bilmedikleri için tavsiye etmedi benimde kafam karıştı iyice.bu konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun

2. 4 Ocak 2010
  3. mersinli

mersinli KIZIM NİSAM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım transferde narkozu ilk defa duydum.bende biraz sorunluydum muayenede bile aşırı kasılıyordum.hatta sordum narkoz olmuyormu ben korkuyorum diye ama 2 dakikalık işlem muayene gibi dedi narkoz yok dendi transferde.böyle için içini yiyeceğine keşke sıksaydın biraz dişini canım.

4. 4 Ocak 2010
  5. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    ben transferimde narkoz istemiştim.çünkü ağrı eşiğim çok düşük ve transfer sırasında kendimi kasmamak için anestezili oldu.doktorum çok hafif bir anestezi olacağını söylemişti.ben narkoz aldım ve Allah'a Şükür hamileyim şu anda.

6. 5 Ocak 2010
  7. htcyldz

htcyldz Batuhan Emir Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim rahatlamış oldum biraz sizin adınızada çok sevindim darısı inş. bizim başımıza ilk denemenizdemi hamile kaldınız ve nerde yaptırdınız şuan ne kadarlık hamilesiniz Rabbim hayırlısıyla kucağınızada almayı nasip etsin.

8. 5 Ocak 2010
  9. htcyldz

htcyldz Batuhan Emir Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnm ilgilendiğin için senin transferin oldumu ne durumdasın şuan

10. 5 Ocak 2010
  11. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    çok teşekkürler.ınşallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasın.evet ilk denememdi,şuanda 13+4 günlük hamileyim.Ankarada Anatolia'da yaptırmıştım.

12. 5 Ocak 2010
  13. LaTarte

LaTarte Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende ilkdefa duydum çok basit ilk denememdi ve embriyomun içime konulmasını büyük bir zevkle izleyerek umutlandım..

14. 5 Ocak 2010
  15. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    selam canım...bende anesteziyle transfer olanlardanım 2 kez operasyon gecırdıgım ıcın transfer sırasında cok acı çektiğim ve tam işlem bitmek üzereyken şiddetli bi şekilde kustugum için 2 ve 3 denememde anestezi altında yaptırdım su anda 31haftalık hamıleyım narkoz dozunu ayarlıyorlar normal saatlerce suren amelıyatlardakı gıbı olmuyor hemen uyanıyorsun işlmden sonra hemde tam sona gelmısken rıske atmamıs oluyorsun ben bu konuda sıkıntılı olan herkese onerıyorum bu arada bende anatolıada yuzu gulenlerdenım..darısı basınıza...

16. 5 Ocak 2010
  17. htcyldz

htcyldz Batuhan Emir Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağol cnm böyle güzel haberler duyunca insan daha da bi umutlanıyo benimde yarın toplama işleminin ne zaman olacağı belli olacak hakkımızda hayırlısı olur inş.hayırlısıyla kucağına alman dileğiyle bu arada zonguldaklımısın merak ettim 67 yazıyo ben zngldklymda.

18. 5 Ocak 2010
  19. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla bende ılk defa duydum bıldıgım kadarıyla transferde narkoz yok yumurta toplama ıslemınde oluyo allah yardımcın olsun