Transfer sonras ile ilgili?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nevra_t tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

14 Mart 2009
    Konu Sahibi : nevra_t
  1. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Mrb arkadaşlar benim pazartesi günü transferim olucak inş..hastanede sanırım 3 yada 4 saat dinlendiriyolar bu arada Jinemed Kalamış hastanem fakat bir endişem varki transfer sonrası 1.5 saatlik bir otomobil yolculuğuyla evime gelmek zorundayım acaba bir sorun olur mu?Birde salı günü dinlenip çarşamba işe dönmek zorundayım,bunlar beni çok düşündürüyor sizlere danışmak istedim bu durumlar etkilermi acaba tutunmayı???

2. 14 Mart 2009
  3. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm öncelikle hayırlı olsun...allah tamamını erdirsin...cnm benim en önemlisi moral gerisi yalan...ama transferden sonra 1 gün izin alabilseydin süper olurdu...ben içim rahat etsin diye 5 gün rapor aldım...sonra hani olur olmaz keşke dinlenseydim demeyeyim diye...bende transferden sonra araba yolculuğu yaptım 1 saat cnm... ama hamişim 6 haftalık....moralini iyi tut ve sana en önemli tavsiyem sakın gününden önce test yaptırma...ben yapmıştım negatif çıkınca çok üzülmüştüm ama boşunaymış...tekrar tedavin hayırlı olsun sormak istediğin bir şey olursa menuniyetle yanıtlarım...

4. 14 Mart 2009
  5. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Cevabın için teşekkürler cnm hamileliğin hayırlı olsun,cnm transferim pazartesi günü olacak salı günüde dinlenicem çarşamba işe başlıcam öğretmenim ben ve bu hafta içide yumurta toplama işlemi için 2 gün izin aldım maalesef tüp bebek yaptırdığımıda söylemedim göze batıyo üstüste olunca ama zaten sabah 9 da gidip 2.30 da çıkıcam kendimide çok yormam diyorum dr'um 1 gün dinlenmen yeter demişti ama bilmiyorum..

6. 15 Mart 2009
  7. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Bu kadar kişi okumuş ve sadece teşekkür ederim ona da 1 kişi cevap yazdı,burası tüp bebek sayfası değil mi hepimiz aynı şeyleri yaşamıyomuyuz!!CEVAP YAZMAMIZ ıÇıN SÜREKLı AKTıF VE TANIDIK ÜYEMı OLMAK GEREKLı ACABA!!!!!

8. 15 Mart 2009
  9. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben de alman hastanesinde yaptırmıştım ve transfer sonrası çekmeköye gelmiştik arabayla,bir saat sürmüştü.Arabayı eşin kullanacaksa ön koltuğu yatar pozisyonda tutup,ağır ağır gelmeye çalışın.Biz öyle yapmıştık ve kızım yedi aylık kucagımda.Ama üç gün çalışmasan süper olurdu.Hadi canım umarım,kısa bir süre sonra buradan hamilelik haberini verirsin,kolay gelsin:1hug:

10. 15 Mart 2009
  11. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkürler cnm önerin içina.s. bakalım izin verirlerse okuldan belki bir gün daha dinlenme şansı yakalayabilirim ama internette araştırdım 1 gün dinlenmek yeterli yazıyor..Birde benim yumurtalarım 3 gün önce toplandı ama hala sol kasığımda sürekli bir ağrım var normal mi sizce!!Dr'um bikaç gün ağrın olucak demişti ama ilaçta almak istemiyorum...

12. 15 Mart 2009
  13. dilarem

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bu ağrı sızı olayı ağrı eşiğiyle de alakalı olabilir canım.Bir de yumurta sayın fazla toplandıysa da olabilir.Gerçi ilk söylediğim daha doğru herhalde,benden 28 yumurta toplanmıştı ama pek sızım olmamıştı.Bütün yumurta toplatan tanıdıklarım bayagı sızılı olduğunu söylüyorlar,yani normaldir,dikkat et,yorma kendini geçer canım.Ben de öğretmenim,gerçi şimdi çalışmıyorum.Rapor alamazsan,mazeret izninden kullanamaz mısın?Tabi özel okul değilse:uhm:

14. 15 Mart 2009
  15. dilarem

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ayrıca blast transferi yapılacak sana da anladığım kadarıyla,yani şansın çok yüksek,sadece dinlenmeye çalış,kolay degil yasadıklarımız,dikkatli olmakta fayda vara.s

16. 15 Mart 2009
  17. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canım 10 yumurta toplandı ama dediğin gibi benim ağrı eşiğim çok düşük,cnm ben şu an ücretli öğretmenlik yapıorum bizde aslında rapor bile geçerli değil sadece müdürden izin alıyosun o kadar ama inandırıcı olması için alıcam sadece gitmediğin günler için para alamıyosun..5.gün transferi olacak bana cnm evet...

18. 15 Mart 2009
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam nevra tcım inş hayırlı sonuç alırsın...canım.................bende üç sene önce jınemed kalamışta denemıştım doktorum munıp beydı çok memnundum......senın doktorun kım canım.......doktorum tarnsferden sonra kı te-ransfer işlemlerını beşıktaş şubesınde yapıyolar orda üç saat kalımıştım sonra bana enaz bır hafta dınlen demıştı ama sen çalıştığın için o kadar dınlenemzsın.........ama yorucu iş yapma.....yanı kendını zorlama ...aslında üç gün evde laksaydın iyi olurdu bunları doktorunla konuştunmu.....ben herşeyı konuşmuştum hamış kalmıştım ama malesef erken doğumla 24. haftada doğdu bı hafta yaşayabıldı ve kaybettım .....rabbım kımseye böyle bı acı vermesın.........ama doktorumdan ve ekıpten çok memnun kaldım............sonra başka merkes-zlerde denedım jınemed çok uzak dıye ama sonuçlar tutmadı........canım içini ferah tut bence bır gun de olsa çok ıyı dınlen ve kendını yorma..........inş guzel sonuç alırsın.....bebişin senı kucaklar..............dua ile.................