Transfer sonras

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve evremlaru tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : evremlaru
  1. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm ark.ben tedaviye 9 kasım da başladım 21 kasımda da transferlerim oldu benden 14 tane yumurta topladılar 11 tanesi döllendi 4 tanesini transfer etttiler 2 aralıkta yumoşların tutup tutmadığı belli olacak kısmet olursa şimdi 2 tane ilaç kullanıyorum ilaçlarım monodoks 12 saatte bir kullanıyorum folbiol olanı sabahları kullanıyorum ve birde progestan 200 mg verdiler onuda vajinadan kullanıyorum günde 3 defa onu kullandığım zaman kremimsi şelilde iç çamaşırımda belirginşeşiyor sanki genital bölgeye krem sürülmüş gibi oluyor yani bulaşıyor benim gibi olan arkadaşlar ne olur cvp verir acil bekliyorum

2. 24 Kasım 2009
  3. dimple77

dimple77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tedavin hayırlı olsun arkadaşım. Progestan ile ilgili telaş yapmana gerek yok bence. Aynı şekilde ben de kullanıyorum progestanı. Daha önce de aşılamada kullanmıştım. Benim doktorum zaten söylemişti geri gelebilir parça parça diye, o nedenle hazırlıklıydım. Dolayısıyla ilacın bir kısmının geri gelmesi normalmiş. Bana da 2 embriyo transfer edildi. 100'lük progestan kullanıyorum günde 3 kez olmak üzere. Ben 2 gün sonra test yaptıracağım. Umarım hepimizin bebişleri içimizdedir..:Saruboceq:

4. 24 Kasım 2009
  5. serpilyurt

serpilyurt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende tedavimde ağızdan kullanmıştım onu çok rahatsız olursan vajinadan kullanabilirsiniz demişlerdi onun ağızdan kullanınca çok rahatsızlık yapıyor mide bulantısı baş dönmesi oyüzden bende bi kaçgün vajinadan kullandım dediğin gibi iç çamaşırıma bulaştı bende ondan rahatsız oldum etkisine rağmen ağızdan kullanmaya devam ettim yardımcı olabildiyesm ne mutlu inşallah sonucun pozitif olur bekliyorum iyi haberini

6. 24 Kasım 2009
  7. emney

emney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam evrim benimde 19 unda oldu transferim.bende günde 3kez progestan kullnıyorum aynı şikayetlr bendede var normalmış onlar.başka neler yaşıyorsun.hayırlı haberlr alman dileğiylee

8. 24 Kasım 2009
  9. justing76

justing76 canım Defnem.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende 200 lük progestanı günde 3 kez vajinadan kullanıyorum...ama ne kadar ileri iterseniz o kadar iyiymiş ona göre kullanın...

10. 24 Kasım 2009
  11. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm senin ilk tüp bebek denemenmi hayırlısı olur inşallah rabbim isteyen herkese bebişini kucağına almayı nasip eder inşallah 2 gün sonraki sonucunu bildirirsin inşallah hayırlı haber almak dileklerimle

12. 24 Kasım 2009
  13. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sende benim gibi diğer ilaçları da kullanıyormusun antibiyotik ve folik asiti doktorun sanada verdimi aynısından ben tedaviye ayın 9 unda başladım devamlı haftada 2 kez olmak üzere kontrollere gittim göbekten olan iğnemi 4 gün 225 vuruldum 2 gün 100 diğer günlerde 50 vuruldum kolumdakininb dozunuda 5 doz vuruldum yumurta 14 tane toplandı 11 tanesi döllendi 4 tanesinide transfer ettiler inşallah hayırlısı sende tedavi sürecini anlatırmısın

14. 24 Kasım 2009
  15. evremlaru

evremlaru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah cnm hqyırlısı hepimiz için hayırlısı

16. 24 Kasım 2009
  17. frt

frt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm evrem inş. hayırlı haberlerini verirsin bizede moral olur benimde bugün transferimin 3. günü aramızda 1 gün var inş. hamiş haberimizi burada büyük bi mutlulukla veririz rabbim anne olmayı bize ve tüm isteyenlere versin.

18. 24 Kasım 2009
  19. emney

emney Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    slm canım ben sadece folik ve prolaktın yüksekliği için ilaç kullanıyom.yumurta toplama işleminden sonra antibiyotik kullandım.sonra bıraktırdılar.ben ayın 6 sında başldım 16 yumurtada 8 döllendi.bunların 3 tanesini transfer ettiler 5ide donduruldu.5.günüm ama pek bişey hissetmiyorum.ağrım filan yok pel.lavaboya çıkınca kasıklarım ağrıyo sadece senin nasıl belirtilerin