Transfer sonrasi 12 gün nasil geçti?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve simaysi tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : simaysi
  1. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili arkadaşlar,ben şuan transferin 6. günündeyim.Hiçbir acı,göğüste hassasiyet hiçbir belirti yok!senağlamaAcaba merak ediyorum taransfer dönemi yaşamış yada yaşayan arkadaşlar neler yaptınız,hep yattınız mı,ağrınız oldumu,ne zaman başladı...Lütfen bunları paylaşın .....Paylaşan herkese çok teşekkür ederim.yerimseniben

2. 20 Ağustos 2008
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    selam benımde dördüncü günüm canım benım ara ara kasıklarım ağrıyoo hafıf göğüs sızım varr bende fazla bışey yok ama erkenn bence........ongün dolunca daha fazla hıssedılır benim ilk denemme tutmuştuu o zama n daha çok ağrım vardı yanı gıttıkce artıyoo ama kışiden kişiye değisr kendimizi dinlemeyelim inş hayırlısı olur ...............bol suiç dınlen ben bıraz yatıyorum sonra kalkıyorum ufaktefek işler yapıyorummm ..rabbim emekleriemizi boşa çıkarmasın inşşşşş

4. 20 Ağustos 2008
  5. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    transferden sonra doktor ne verdı sana ....

6. 20 Ağustos 2008
  7. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim ikinci denemem,ilk denememde hiç tutmadı,insan sanırım sonuç olumsuz olsa da en azından tutunabildi demek istiyor.Bir yumurta koymuşlardı hiç tutmadı,hayırlısı,hava çok sıcak,oturmak o kadar zor geliyor ki,ben çok hareketliyim ama napıcan yapcak bişey yok,eee öyle olunca insan sürekli araştırma yapıyor. Allah dileyen herkesi biran önce evlat sahibi yapsın...

8. 20 Ağustos 2008
  9. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    amın canım inş .....................benım evım serın hiç sıcağı hissetmıyorumm. ara ara gezıyorumm evde şimdı kahvaltı hazırladımm.... canım kendını dınleme tabı demesı kolayy ama napalımm hayırlısıı.

10. 20 Ağustos 2008
  11. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bana iki iğne verdi.Birincisi haftada bir kere yapılan çok yağlı bir iğne.Düşmemesi için,ikinci iğne pregnly neden olduğunu bilmiyorum(yarım şişe yapılacak 4 günde bir),zaten rahim içi jel var,birde sanırım östrojeni destekleyen bir bant verdi 4 günde bir yapıştırıyorum,diğer standart vitamin,aspirin,estrofem devam.Benim rahim zarı ince imiş onedenle bu kadar çok ilaç kullanıyorum.Sen ne kullanıyorsun?

12. 20 Ağustos 2008
  13. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    benım ilk denemem tuttu ama yedıncı ayda erken doğdu kaybettım geçen sene denedım tutmadıı artık bakalım bu kez ne olu se kaç yılık evlısın .. benden kuçuksundur inş şansın daha çok canımmmmmmmmm

14. 20 Ağustos 2008
  15. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    benım de iğnem var ben bant ve jel kullabnmıyorumm onların yerıne igne verd.. .. bakalımm

16. 20 Ağustos 2008
  17. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 6 yıllık evliyim,31 yaşındayım,canım benim çok üzüldüm,hayırlısı,yedi aylık doğanlar genelde yaşıyor ama demekki hayırlı değilmiş,bu güzel olacak işallah....Benim sorun eşimde morfoloji ve hareketli spem sayısı düşük,ben de bir sorun yok ama belli olmaz ,pgt yaptırdın mı?

18. 20 Ağustos 2008
  19. el-muallim

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım bendede sorun yokk eşimde .... ben onyedi yıllık evliyım evlendıkten üç sene sonra eşim amelıyat oldu ve teda vıyle bı oğlum varr çok şukur dıyorumm artık yaşım geçiyor ve son bı tane kardeşi ols istyor rabbım tum isteyenlere nasıp ets... inşş senınde herşey yolunda gıder.......