transfer sonrası belirtiler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Esli_Han tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Esli_Han
  1. Esli_Han

Esli_Han Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar benim transferim olalı 8 gün oldu ama hiç belirti yok . bilgisi olan yardım edebilirmi . tutmuş ise belirtiler ne zaman başlıyor. lütven yardım.

2. 19 Aralık 2008
  3. OcerenO

OcerenO Guest

merhaba öncelikle hayırlı olsun tedavin benim transferin 6-7 inci günü sabahları adet olacakmışım gibi kasık ağrılarım olmuştu ama herkesde aynı olmuyo canım allah hayırlısını versin inşallah

4. 20 Aralık 2008
  5. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşım en çok şikayet bende heralde 1 haftayı geçtik çok şükür ama ne ağrım bitti ne sancım göğüslerim şiş aynı adet belirtileri yani bide garip bi mide bulantısı aynı gün bizim herhalde allah tamamınz erdirir inşallah güzel sonuçlar alalım özellikle benim sol tarafıma yumurtaları yerleştirdiler zannedersem çünkü hep o tarafla uğraştı sağ taraftan ameliyat olmuştum zaten sol taraf bel kısmı ilk günden beri ağrıyo üstüne yatamıyorum bile ama çok şükür diyelim başka sorun yok yaşamayızda inşallah sanada bol sabır ve şans diliyorum canım

6. 20 Aralık 2008
  7. burcumtf

burcumtf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ilk dört gün sol kasığım çok ağrıdı. sonra hiç bir belirti olmadı. inşallah tutmuştur canım. ben 9. gün evde test yaptım çift çizgi çıktı.12. günde kan testi yaptırdım.

8. 20 Aralık 2008
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım illa belırtı arama takma kafanı desemde çok zor ama zaman daha zor geçıyo benımde kasıklarımda hafıf ağrılar olmuştu ama olumsuz yaşadıklarımdada oldu o yuzden ayırmak çok zor.......inş tutmuştur canım ......inş bebişin gelecek........

10. 20 Aralık 2008
  11. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    5.günümdeyim çok erken ama belirtiler aramaya başladım. Ağrım, sızım, ateşim hiçbirşeym yokfisfisfis

12. 20 Aralık 2008
  13. Esli_Han

Esli_Han Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize teşekürl ederim ALLAH hepimize nasip eder inşallah beklemek çok zor

14. 20 Aralık 2008
  15. Zonnetje

Zonnetje Annesinin Ela kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Selam canim...benim transferden sonra ilk birkac gun hic sikayetim olmadi..sadece ara ara kasiklarimda sanci oldu..diger gunlerdede bu adet sancisina benzer agrilarim oldu ara ara...goguslerim hic ama hic sismedi..acimadi...Allahin izniyle tuttu bebegim..dun pozitif cikti testim. Darisi senin ve tum bekliyen arkadaslarimizin basina canim. Rabbim yardimcin olsun..hayirli haberler almani nasip etsin.

16. 20 Aralık 2008
  17. Esli_Han

Esli_Han Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah tutmuştur canım. sen nerde yaptırdın ve kaç embriyo transfer ettiler

18. 20 Aralık 2008
  19. Esli_Han

Esli_Han Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sonucun ne çıktı canım. evde yapılan testlerde çıkıyormu