Transfer sonrası eşlerin desteği

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve kinder tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : kinder
  1. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu dönemde eşlerimiz en büyük destekçimiz,kimler neler bekliyo eşlerinden burada tartışacak bir konumuz daha olsun....

2. 4 Mart 2009
  3. tuxgxbaa

tuxgxbaa elif sena'm hoşgeldin.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :CüvCüv:ewet güzel bir konu kinder......ewet bu dönemde en büyük görev eşlerin bence...allah razı olsun benim eşim elinden geldiği kadar yardımcı oluyor bana...hep ben üzülürken üzülme hamilesin derdi bana...saolsun bana evdede bir şey yaptırmıyo...ben sadece yemek yapıp bulaşığımı hallediyorum....çünkü kızlar bu dönemler önemli beli yoracak hareketler yapmamak lazım...zor kazandığımız bebişlerimizi kendimizi yıpratarak elimizden kaçırmayalım...moral çok önemli ve benim moralim çok şükür iyi...21 martta keseyi görmeye gidicez inş....ben canı gönülden inanıyorum rabbim nasib ettiyse kalp atışınıda duyucaz....öpücez de kokluycazda...evlendiklerini bile görücez dostlarım...yeterki inanalım....kaydirigubbakcemile5

4. 4 Mart 2009
  5. isis2

isis2 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    benim eşimde çok yardımcı oluyor yormuyor hiç beni..Ben ilk 2 gün pek ayağa kalktım denemez herşeyi o halletti .bugün 5.gün daha rahatım.Acaba olmadı mı ki????

6. 4 Mart 2009
  7. firstNimbus

firstNimbus Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim eşim transfere gelememişti ve buna çok üzülmüştü.transfer sonrası belkide bu suçluluk hissinden dolayı hep karamsar yaklaştı olaya. tabiki beni el üstünde tuttu nazladı ama hep olmayacakmış gibi düşündü ve hissettirdi bana.sonuç önce pozitifti.nedense hiçte benim hayal ettiğim şekilde sevininip benim gibi havalara uçmamıştı.sonra olaylar değişti dış gebelik olduğunu öğrendik.çok üzüldük iki haftalık süre içinde eşim 9 kilo vermiş.benim yanımda olduğu zamanlarda iyi gözükmeye çalışıyordu.bende öyle.hiç birbirimizin yanında ağlamadık.çok seviyorum seni derdi bende bilirdim ama şimdi daha bir biliyorum sanki.inşallah günün birinde bizde bir bebek sahibi oluruz.ama rabbim bunu yazmamışsa bizim kaderimize biliyorumki ben onun bebeğiyim oda benim koca bebişim....

8. 4 Mart 2009
  9. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba kızlar
    benim eşim malesefki işinden dolayı sadece görevini yerine getirip 10 dk sperm verip gitti merkezden ne amelşyattan çıktığımda ne tarnsferimde yanımda olamadı. ama olmak istediğini biliyorum. neyse evdeki yatma dönemime gelince eşimden çok annemin yardımları oluyor. eşim sadece oldu gözüyle bakarak bana pozitif düşünerek destek veriyor..ama sürekli pozitif düşünüyor buda beni aslında üzüyor allah korusun olumsuz bir sonuçta çok fazla yıkılacağaını düşünüyorum...çevremdeki insanlar hep olumlu düşünmemi sağlıyor. sanki hamileyişim gibi konuşuluyor konular ileriki tatil planları bile bu bazen beni rahatsız etmiyor değil aslında....ya olmazsa korkusu daima içimde çünkü.... neyse kızlar rabbim hiçbirimizin emeğini boşa çıkarmaz inşallahhh... tez zamanda bebeklerimize kavuşuruz hepimiz allahım inşallah inşallah......aminnn

10. 4 Mart 2009
  11. ozlenozlem

ozlenozlem bebişim kollarımda Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bugüne kadar olan süeçlerde eşim hep hamilelik durumuna hep şüpheyle yaklaşıp olmayabilir, sakin kendini kaptırıpta üzülme, yıpranma derdi. Bu tedaviye karar verdiğimizde herşeyle benden çok ilgilendi. Benden çok araştırdı. Onu ilk defa böyle görüyordum. Hatta annemler teyzemler bile eğer olumsuz olursa en çok onun yıkılacağını söylemeye başladılar. Transferden sonra bebek isimleri bile düşünmeye başladı. Hatta test günüm gelmeden onun ısrarıyla idrar testi yaptık. 2. Çizgiyi gördüğündeki surat ifadesini asla unutamam. Hatta ogün akşam tekrar yaptırdı bana. Sonraki sabah ve sonraki sabah tekrar tekrar yaptırıp 2. çizginin koyuluklarını kontrol etti. Hatta kan değerim hakkında yorumlar bile yaptıkaydirigubbakcemile3 Bu zaman içinde hergün gelip göbeğimi okşayıp bebişlerim babanız geldi veya sabah giderken bebişlerim baba gidiyor, anneye sıkı tutunun filan diyordu( gerçi hala aynı)sırnaşık şey
    Canım aşkım onu çoook seviyorum bitanem benim. Bu doğumgününe baba olarak girdiği için çoook mutluyum

12. 5 Mart 2009
  13. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:
    :nazar::nazar:ne güzel allah bozmasın..bebişinizide kucağınıza almayı nasip etsin rabbim...:teselli:

14. 5 Mart 2009
  15. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah ALLAH bozmasın...:Saruboceq:

16. 5 Mart 2009
  17. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah gönlüne gönlümüze göre versin:nazar:

18. 5 Mart 2009
  19. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    maşallah nevracım olumsuz düşünme daha çok erken ben inanıyorum olacak....:KK46: