Transfer sonrası hafıf ateş normal mı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve helike tarafından 13 Nisan 2009 başlatılmıştır.

13 Nisan 2009
    Konu Sahibi : helike
  1. helike

helike Türkçe özürlü bir yabanci Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar arkadaşlar,

Dün transferim oldu. 3 tane blastokıst (5. gün) yerleştırıldı. Bir tanesı özellikle çok güzeldi. Test günüm 9 gün sonra. Doktor da hamile kalacağımı kesin gözle bakıyor fakat bu sabah uyandığımda biraz ateşım var. Yanaklarım kıpkırmızı oldular. Bu acaba normal mıdır? Üşütmüş olamam cünkü çok dikkat ediyorum ayrıca bol bol meyve yiyorum. Ayrıca ıştahım yerinde :)
    Doktor bana progestran verdı (günde 3 defa 2 kapsul), bebe aspirin, folibol ve climara patch. Dün de celestone vuruldu transferden sonra. Acaba şu andaki durumum ilaçlardan dolayı mıdır?

Tecrubeli olan var mı?

Teşekkürler şimdiden...Allah herkese hayırlı evlatlar versın.

2. 13 Nisan 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım ....inş bebişine kavuşursun hayırlı ols.............bence ateş hıssetmen normal bende öle hıssederdım ama yınede devam ederse bı ölç ateşını .............hormonlar çok yuklenıyoo bazı kışılerde farkılı tesır oluyoo.............rabbım herkesın yardımcısı ols..............kendıne ıyı bak

4. 13 Nisan 2009
  5. xoxzgezxuxmra

xoxzgezxuxmra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle tedavin hayırlı olsun cnm.benimde 4 nisanda 3 adet blastokist embriyoyla transferim oldu.benimde 6 gün sonra test günüm.evet hafif ateş oluyor cnm sıkıntı yapma ama sürekli kontrol et çok artarsa doktorunla mutlaka görüş.ateşin yükselmesi iyi değil biliyorsun.bende progesteron kullanıyorum 3ad.günde 3 defa.folbiol coraspin kullanıyorum.hayırlı sonuçlar alırsın inşallah.ben transferin 6.günü test yaptım.idrarda çıktı.sonra kanda baktırdım.kandada çıktı ama ben normal test günümü bekliyorum.hayırlı olsun tekrar.

6. 13 Nisan 2009
  7. helike

helike Türkçe özürlü bir yabanci Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teşekkürler yardımlarınız için. Ateşim düştü zaten, şu anda iyiyim. Umarım tekrar yükselmez :)

Özgezurma: Hayırlı olsun ve tebrikler positif sonuç için :) Adına çok sevindim ve umarım Allah bebeğini sağlıklı kucağına almayı nasıp eder. :) Insallah ben de aynı güzel sonuçları alırım.

8. 13 Nisan 2009
  9. xoxzgezxuxmra

xoxzgezxuxmra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah cnm hepimizin yardımcısı olsun rabbim.