transfer sonrası kanama yaşayanlar sonucunuz ne oldu???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve liva_ tarafından 11 Ekim 2009 başlatılmıştır.

11 Ekim 2009
    Konu Sahibi : liva_
  1. liva_

liva_ Guest

meraba arkadaşlar...transferimin 8. gününde adet başlangıcı gibi kanama oldu ve hafifte olsa devam etmekte...bugün 9. günüm...hemşiremi arayıp adet kanaması mı diye sordum...diilmiş ama yinede korkuyorum sonuç ne olacak...test gününden önce kanama yaşayıp sonuç alanlar tecrübelerinipaylaşırsa sevinirim...bu arada bu benim 2. denemem...ilki negatif sonuçlandı ve böyle bişi olmamıştı o yüzden ümitlenmelimiyim??? :Saruboceq:

2. 11 Ekim 2009
  3. sevdakes

sevdakes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya benimde öyle oldu 4. cü günü kanamam geldi 2-3 gün sürdü ama sonucu bende bilmiyorum ..doktoru aradim normal dedi YARIN TEST GÜNÜM bilmiyorum tuttumu tutmadimi::

4. 11 Ekim 2009
  5. liva_

liva_ Guest

ayy inşallah tutmuştur haber ver testin sonucunu canım....

6. 11 Ekim 2009
  7. sevdakes

sevdakes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim ilk denemem bilmiyorum insallah olmustur mutlaka haber vericegim

8. 11 Ekim 2009
  9. cool_19

cool_19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim, benimde 8. günü kanamam oldu ama adet kanaması gibi tabi ben çook üzülmüştüm üzüldükçe çoğalmıştı kanamam sonuç şu anda 4 aylık hamileyim. Allah nasip ederse kızım olcak inşallah. darısı size. bende çook uğraştım umudunuzu hiç kaybetmeyin olocağı varsa oluyo.

10. 11 Ekim 2009
  11. EU2

EU2 Guest

insallah pozitif sonuc alirsiniz kizlar
    insallah yerlesme kanamasidir

12. 11 Ekim 2009
  13. historian

historian Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar inşallah pozitif sonuç alırsınız.sizler gibi kanaması olup hamile olan çok kişi var.hep iyi düşününki sonuçta güzel olsun.bencede yerleşme kanamasıdır.bol bol dua edin bebişlerinizi düşünün, onlarda annelerine sıkı sıkı tutunsunlar.sabırsızlıkla güzel haberlerinizi bekleyeceğiz.hadi bakalım hayırlısı olsun..rabbim kucaklarınızı meleklerinizle doldursun.

14. 12 Ekim 2009
  15. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ilk denememd. Sürekli masada hergüne damla damla kan geldi negatif. Aldımikinci denemde onuncu gün gri lekem oldu pozitifi gördüm

bu isler hi belli olmaz yeterli yukardaki ol desin inşallah demiştir

16. 12 Ekim 2009
  17. memoir

memoir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim 6. gun cok hafif lekelenmem olmustu. 10. gun pozitif sonuc aldik. 12. gun ile 15. gun siddetli kanamam oldu, hep yattim. Buna ragmen simdilik her sey yolunda. Ben kanamam oldugu icin cok uzuldum, tabi, bebegimi ve etrafimdakileri de cok uzdum. Moralinizin iyi olmasi cok onemli, kanamaniz olsa bile, bu bebeginizi kesinlikle kaybedeceginiz anlamina gelmiyor... Bu herkesin basina gelen bir sey, hayirlisi olsun diyerek, sabirla ve iyi seyler dusunerek beklemek en iyisi. Insallah herkes bebegini saglikla kucagina alir.

18. 12 Ekim 2009
  19. sevdakes

sevdakes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sonuc negatif cikti ama benim kanamam 4 .gün gelmisdi liva insallah sen tutturmustursun hepsi allahin takdiri bence tutcagi varsa tutuyor allah herkeze nasip eder insallah 2 . deneme bir dahaki ay bakalim ne olcak dualarim sizinle ...