Transfer sonrası rahimdeki değişiklikler

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve melyedes tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : melyedes
  1. melyedes

melyedes Guest

Arkadaşlar iyi akşamlar.bilgilerinize ihtiyacim var.benim bugun transferimin 8.günü hergün progestan fitil kullaniyorum dolasiyla rahmimdeki değisikleri gozlemledim gibi bisey oldu.bundan bikac gun once rahmimde sanki bi genisleme var gibiydi ama suan o genisleme durumu yok oldu.tabi benimde moralim bozuldu cunku hamilelik oldugu zaman rahimde bi buyume ve genisleme oluyor.aranizda benim gibi benzer bi durum yasayan varmi?yada rahimdeki degisimi farkeden. Kafayi yemem yakindir valla allah yardimcimiz olsunbilmiyorumkismile

Son düzenleyen: Moderatör: 23 Mayıs 2010
  2. 24 Mayıs 2010
  3. ADAM

ADAM ÇILGINIM VE DE DUYGUSALL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle hayırlı olsunnnn.....
    rahimde genişleme olduğu doğru ben de de özellikle 10. günden sonra daha belirginleşti....her iki yanda damarlar şişti sanki iki tarafta boru gibi damarlar belirginleşti....umarım hamilesindir....rahat ol...

4. 24 Mayıs 2010
  5. yasminm

yasminm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim ikizdi valla hiç o değişiklikleri farketmedim bile.biliyorum hep arıyoruz o belirtileri bende aradım ama benimki belde, ağrı sıcak basması falandı.eminim değişiklik oluyordurda biz o kadar üstüne gitmemeliyiz.bize ne faydası oluyorki ? tedirgin olmaktan başka .az kalmış senin ,içini ferah tut inşallah olur.rabbim yüzünü güldürsn

6. 24 Mayıs 2010
  7. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben 8. gün civarında fitili daha kolay yerleştirdiğimi, rahmin ağzının gevşediğini hissettim, bu hamilelik belirtilerinden biriymiş ama bana fazla erken gelmişti ve canım öyle olmasını istiyor diye öyle sanıyorum diye düşünmüştüm.

8. 24 Mayıs 2010
  9. melyedes

melyedes Guest

Kizlar cevaplariniz icin cok tesekkur ederim bugun benim 9.gunumdu ve 5.gun embriyosuydu dayanamadim kan testi yaptirdim ve sonuc koca bi sifirrrrr cikti.suan okadar kotuyum ki anlatamam hayat durdu sankiq:gitme

10. 24 Mayıs 2010
  11. seko4517

seko4517 can oglum, bal oglum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    offff
    cok uzuldum yaa hayirlisi olsun
    valla burda yasanilan her olayi sanki ben yasiyormusum gibi geliyor
    hayirlisi olsun o duygulari cok iyi biliyorum.ondan daha acisi dusuk yaptim. Allah daha acisini yasatmasin. insAllah guzel gunler gelecek.. yilmak yokopuyorumnanaktan

12. 25 Mayıs 2010
  13. umutolsun

umutolsun umudum yine geride kaldı Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben hiç anlamadım o değişiklikleri

14. 28 Mayıs 2010
  15. durudoruk

durudoruk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

bende 21 inde transfer yaptırdım bende de hiç belirti yok sadece acaip gaz var okadar :KK43: