transfer sonrası...wc ihtiyacı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve iwy7 tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : iwy7
  1. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar bu benim 2. denemem, temmuzda ilk denemem negatif olmuştu. Belki hatırlarsınız... Dün yumurtalarım toplandı, kısmetse c.tesi transferim var. Benim sorunum şu transfere idrara sıkışık gidiyoruz, çıkıyoruz ve bende tutacak hal kalmamıştı geçen sefer. Ördek verdiler, onada yapamadım. Kendimi sıkmakta beni çok gerdi ve kalkar kalkmaz hemen tuvalete koştum. Bi de şöle bi durum var normaldede fazla tutamam tuvaletimi rahatsız olurum. Şimdi cumartesi bu soruna bi çare bulup gitmek istiyorum, aynı stresi yaşamamak için. Sizler nasıl çözdünüz bu sorunu. Benim son çare aklıma hasta bezi almak geldi :)) transferden sonra taktırıyım ohh rahatca yapıyım diyorum, ne dersiniz?

2. 25 Aralık 2008
  3. selcen

selcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cANIM BANA SONDA TAKMIŞLARDI BİRAZ SABREDEBİLİYORSUN

4. 25 Aralık 2008
  5. açeyla

açeyla Açelya Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    Bana ördek getirdiler. rahattım ben. hasta bezi daha rahatsız edici olmazmı yaa.ama Senin kendi tercihin. Bi deneme mi yapsan acaba .CADIARZU

6. 25 Aralık 2008
  7. iwy7

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    ya ördeğe yapamadım işte ben gerildikçe gerildim aklıma hasta bezi geldi. İyi fikir önce bi deneme yapıyım ben.

8. 25 Aralık 2008
  9. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet oldukça rahatsız edici bir durum, ben de çok sıkışıktım ama sürgüyü verdiklerinde ilk başta bi türlü yapamamıştım. o kadar sıkışıklığa sanki çişim aşağı değil yukarı doğru çıkıyor gibi gelmişti. ama mecbur kalınca yaptım ama epey sürdü acele etme yavaş yavaş, zaten zorlamayacaklardır seni hadi yap diye. hasta bezine yapmak daha rahatsız edici olur, düşünsene o sıkışıklığa epey çiş yapıyorsun bez emmez ki o kadar. şimdiden kendini hazırla kendini sıkarsan hiç yapamazsın, yapacağım diye düşün. tedavin şimdiden hayırlı olsun, inşallah bu kez hayırlı haberi alırsın.

10. 25 Aralık 2008
  11. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya ne yapalım , sıkılsak da mecburuz ona yapmaya .. yarım saat tutayım sonra yapayım desen olmaz çok sıkışırsan karın kasların da sıkışacak , çok büyük risk .. benim ilk denemede çok fena olmuştu , bağıra çağıra ağlaya ağlaya yaptım sürgüye , hemşireler de panik oldular ben öyle ağlayınca , çok sıkışmıştım ilkinde ve benim heyecandan stresten acaaayip tuvaletim gelir , yaz günü bissürü su içirdiler , sonar git 1 pet bardak yap , sonra bir daha , bir daha derken o tut ve bıraklar o kadar sancı verdk ki böbreklerime ve kasıklarıma .. zaten böbreklerimde kum da varken , anlatamam ne çektiğimi .. sanki o dakikalarda bebeklerim de bana veda etmişler gibi gelmişti ben transferden idrara çok sıkışık bir şekilde çıktıktan sonra sürgüyü beklerken ve tuvaletimi yaptığım sıralarda ...
    ikincisinde deneyimliydim sürgü odada bekliyordu yerimseniben
    üçüncüsünde az su içtim ve yarım saat yattıktan sonra kalktım wc ye gittim
    son denememde yine sürgü istedim ..
    bazen gözünü yumup katlanmak gerekiyor a.s

Son düzenleme: 25 Aralık 2008
  12. 25 Aralık 2008
  13. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle telaş yapma ilkinde ben masya yattığımda sıkışıklıktan dizlerim titiriyordu dr 10 dakika daha dayanamayacak mısın diye sormuştu o kadar kötüydüm yani.. bu denememde çok fazla su içmedim ve deli gibi sıkışmadan girdim transfere çok rahat geçti hatta odaya geçtikten 15 dakika sonra yatakta yaptım kalkmadım yani.inşallah rahat geçirirsin o aşamayı ve bebeğine kavuşursun bir an önce...

14. 4 Ocak 2009
  15. zuzuay

zuzuay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimde transfer anımda çok sıkışıktım ama sabrattim cnm sonrasında hemen sonda taktılar rahatlamıştım keşke tutsaydıda daha fazla sıkışsaydım.

16. 4 Ocak 2009
  17. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili ıwy dr.um ne çok sıkışık nede yok gibi olmasın normalin biraz üstü olsun demişti transfere girdiğimde aynı öyle idim çıktıktan sonra 1 saate yakın tuttum ve klozete malesef ayakta yaptım oturmamak için sonra gelip 45 dk daha yattım gayette rahattım tavsiyem sana ancak bu olur bol şans
    inşallah hayırlı sonuç alırsın

18. 4 Ocak 2009
  19. iwy7

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    sera ben sorunumu hasta beziyle çözdüm canım ve çok rahat oldu. Çarşamba günü sonucum belli olacak inşallah bu sefer gebelik müjdesini alırım. Senin transferinde hayırlı olsun, inşallah sende müjdeli haberi alırsın canım.