Transfer Sonrası Yemekler Meyveler OO Daha Neler Neler ( Hepimiz Paylaşalım)

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve YenidenDogdum tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : YenidenDogdum
  1. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba aklıma geldide çok kalabalık bir topluluğuz kadınlar kulubu tüpcüleri olarak .. ilk denememde baya bocalamıştım neler yararlı neler zararlı diye tabi bunlar ispatlanmış şeyler deil ama yinede kulak vermekte yarar olduğunu düşünüyorum ..
    öncelikle benim yararı olduğunu bildiğim düşündüğüm şeyler var tabi tam terside olabilir ona göre transfer sonrasında arkadaşlar buraya bakabilri diye düşündüm..

Yararlılar

- Günlük Taze Ananas suyu & Kendiside Yenebilir (gülen, doğa,el muallim )
    -Kivi ( Doğa )
    -Portakal Suyu( Yaz Aylarında Taze Sıkılmış Portakal Varsa o Dahada iyi olur) (El muallim)
    DıP NOT : C vitaminli besinler Limon,Portakal,çilek,kivi,brokkoli,biber , Domates,Marul gibi yaş sebzelerde bol miktarda bulunur.
    Vitamin b12 Yulaf ezmesi,sığır eti,ton balığı,tavuk,hindi,süt ,yogurt,peynir,balık vitamin b12 tarafından oldukca zengindir
    -Balık (Gülen El Muallim)
    -Somon Balığı (Gülenin Araştırmacı Annesi)

-Hurma ( Transferden sonra 7 hurma ) (El Muallim)

-Marul(Kıvırcık) ( Asi)

ZARARLILAR
    -Maydonoz (gülen)
    -Nane (gülen)
    -sarımsak (gülen)
    -Karaçay (Doğa)
    -Türk Kahvesi ( Gülen)
    -Gazlı ıçeçekler (Cola- Fanta-gazoz) (Gülen- Dr.Herman Bey) oturup bardak bardak içilmemesi gerek
    -ıçki ( Gülen Dr. Mustafa Bahceci)
    -Sigara (Gülen Dr. Mustafa Bahceci)

buarada bende tedaviyle olan bi cocuğum o yüzden annemin bilgilerine çok değer veririm gözünüzü korkmum annemin daha baya bi bilgisi var bu konularda eklicem tek tek

Aklıma gelenler bunlar fındık fıstık antep ve ceviz içi yemiştim sonra ibrahim saracoğlu bir gün esra ceyhanda bunların gebelik şansını azalttığını söyleyene kadar iyi birşey yaptığımı sanıyordum..

Son düzenleme: 18 Mayıs 2009
    CuteMom bunu beğendi.
  2. 18 Mayıs 2009
  3. doga87

doga87 doğam canım kızım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ananasın kendini yesen daha iyi ben öyle yaptım günde bir porsiyon ananas ve iki tane kivi yedim bir hafta

4. 18 Mayıs 2009
  5. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    doga ananas hoşaf gibi yahu suyu bile kötü sen kendisini nası yedin birde baya büyük o nası bitirdin
    kiviyide ekliyorummm
    buarda tekrar tebrikler şekerim

6. 18 Mayıs 2009
  7. doga87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kız bir taneyi bir günde yemedim heralde iki dilim kesip yedim yani 3 4 günde bir tane yedim
    sağol canım darısı senin başına bebeğine onu çok istediğini söyle transferden sonra
    seni bırakmıcaktır

NaLaNaLaN bunu beğendi.
  8. 18 Mayıs 2009
  9. doga87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım ananas kötü değil ki bir kaç meyvenin karışımı gibi bişe

10. 18 Mayıs 2009
  11. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ben çok begenmedim acıkcası ya
    sne kan testi yaptırdınmı dogacım :d
    Tamam canım söylücem sende söyle seninkine benim bıdıklara selam söylesinler beni bekletmeden bu denemede gelsin beni iyi anne modundan kaydırmasınlar

12. 18 Mayıs 2009
  13. doga87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım kan testi yarın yaptırıcam az önce daha da belirgin gördüm ikinci çizgiyi

14. 18 Mayıs 2009
  15. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    psikopat anne adayı :) her gün testimi tekrarlıyosun kıyamam yaa canım çok mutlusundur demi nası bi duygu anlatsana

16. 18 Mayıs 2009
  17. doga87

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    anlatılmaz canım okadar güzel bişe ki sende yaşıcaksın bu duyguyu en kısa zamanda ozaman ben sana sorarım nasıl bir duygu diye bakalım anlatabiliyomusun
    hem hergün test yapmıyorum ki kanamam olduğu gün yaptım bide bugün inanamıyordum ona bende içimi rahatlatmak için bidaha yaptım çok mu görüyosun bana 5 senedir ilk defa görüyom çifter çizgileri

NaLaNaLaN ve CuteMom bunu beğendi.
  18. 18 Mayıs 2009
  19. YenidenDogdum

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    aaa aşk olsun sakın yanlış anlama şakalaşmak istedim sadece seninle.. bende hayal ettim dün ben hiç idrar testi yapmadım benim umut edecek kadar bile bi zamanım olmadı hemen öğrendim sorunu çünkü o yüzden nası bi duygu hiç bilmiyorum hayal kurdum dedim ikinci çizgi hemencik çıkarmış ayy dedim içim çoştu böyle hani okurken sözlüye kaldırırlardıya kalbim güm güm atardı içimde kelebek ucardı aynı öyle hissettim.. eminim hamile kalmak gerçekten çok güzel bi duygudur..
    özür dilerim yanlış anladıysan canım bayadır evliymişsin canım 17 yaşındamı evlendin sen canım