transfer

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hewler tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : hewler
  1. hewler

hewler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar yumurta toplandıktan kaç gün sonra transfer yapılıyor.Ben 34 yaşindayım 10 yumurtam toplandı 6 tanesi döllenmiş bu normal bir sayımı.Ben yumurta topladıktan hemen sonra transfer sanıyordum yanılmışim yani transferim günü belli değil dün yumurta toplandı .deneyimleriniz lütfen paylaşin çoooooooo heyecanlıyım.hepinizi öptüm.:lepi:

2. 28 Temmuz 2009
  3. siber

siber ya rabbi çok şükür... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlı olsun tedavin. yumurta sayın iyi transfer işlemi embriyonun bölünmesine bağlı olarak 3. gün veya 5. gün transfer edilebiliyor. buna dr. karar veriyor. seni arayıp haber veriyorlar embiyoların bölünme durumunu ve kaçınca gün transfer yapılması gerektiğini. inşallah hakkında hayırlısı olur

4. 28 Temmuz 2009
  5. hewler

hewler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekürler meslektaşim beni cevapsız bırakmadiğin için.inşallah iisteyen herkesin olur...

6. 28 Temmuz 2009
  7. PINARY

PINARY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3 ila 5 gün içersinde.bölünme döllenme işlemlerini sana telefonla bildiriyorlar ve transfer için gün belirliyorlar
    mesela ben en yakınından pazartesi yumurtalar toplandı.5 yumurta toplandı bugün aradılar 4'ü döllenmiş
    yarın arayıp gün verecekler...