Transferde 8.günüm, Testi Bekleyemiyorum Artik.hamile Arkadaşlar Belirtileri Nelerdi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve NilKoksal tarafından 18 Haziran 2008 başlatılmıştır.

18 Haziran 2008
    Konu Sahibi : NilKoksal
  1. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    :uhm::uhm:TESTE KADAR DAYANAMIYCAM GALİBA, BELİRTİLERİ NELERDİ YAŞAYANLAR BİLGİ VERİRSE SEVİNİRİM.LÜTFEEEN :)))

2. 18 Haziran 2008
  3. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evde bi idrar testi yapsaydın canım ben 7.gün yapmıştım silik çıkmıştı. inşallah hamilesindir.

4. 18 Haziran 2008
  5. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Kasiklarimda Düne Kadar Krampli Ağrilar Oluyordu, şimdi Ise Adet Sancisi Gibi Bir Ağriya Birakti Yerini. Birde Akşamlari özellikle Bacaklarim çok şişiyor????

6. 18 Haziran 2008
  7. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Korkutuyor Beni Birazcik.hamilesin Sanirim.sağlikla Kucağina Alirsin Inşallah.kasik Ağrilarin Oluyormuydu Peki?

8. 18 Haziran 2008
  9. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    kasıklarda ağrı genelde hepimizde oluyor ayrıca adet ağrısına benzer ağrılar yaşamak da normalmiş biliyorum son günler geçmek bilmiyor ama az daha sabret bence benimde bugün 11.günüm yarın tahlilim var sıkıntını anlıyorum
    akşamları uzandığın zaman ayaklarının altına yastık koy biraz yükseğe kaldır faydası olur canım, hayırlısı olsun inşallah hamişlik haberlerinide okuruz:) sevgilerrr

10. 18 Haziran 2008
  11. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    limoncum tavsiyeni dinledim ve hemen gidip alıp baktım ama maalesef negatif çıktı yok demekki bu yani???? herhalde tutmadı offf canım sıkıldı şimdi.

12. 18 Haziran 2008
  13. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    iremcem, canım inşallah seninde güzel haberlerini alırız. çok zor bir yolmuş gerçekten , ilk denemenmi.

14. 18 Haziran 2008
  15. iremecem

iremecem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nil cim hemen moralini bozma idrar tahlili kesin sonuç değil ki dur bakalım bir kan tahlilini yaptır 12.gün
    belki geç tutunma olmuştur henüz bişey belli değil bence o tahlili yaptığını unut ve umudurnu kaybetme hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz gerçekten zor
    bu arada evet benim ilk denemem ve yarın kan tahlilim var çok heyecanlıyım
    rabbim hepimize hayırlısını versin

16. 18 Haziran 2008
  17. KEDERSİZ

KEDERSİZ Guest

nilköksal benimde bugün transferimin 8. günü ve bende de bugün adet sancısına benzer değil resmen adet sancısı çekiyorum benimde bacaklarım çok ağrıyor bide sağ kasığımda dolgunluk var yürüyünce hisediyorum test günüm 23 haziran ben beklemeyi düşünüyorum idrar testine güven olmaz hemen moralini bozma canım allah ikimiz içinde hayırlısını versin

18. 18 Haziran 2008
  19. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    yahu şu idrar tahlillerini yaptırmayınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn......ben 9. gün yaptım...üstelik o ucuz idrar tahlillerinden değil....erken gebelik testi denilen testlerden...negatif çıktı.....ama 12. gün kan tahlilim 200 dü...yapmayın gözünüzü seveyim....idrar tahlillerinden lütfen uzak durun.....doğru sonuç vermiyorrrrrr.......