transferden sonra 12 günlük bekleme

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve asivemasmavi tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : asivemasmavi
  1. asivemasmavi

asivemasmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, forumu sürekli takip ediyordum, ama umut verecek bir hikayem olmadığı için yazmak istememiştim. bu gidişle sanırım olmayacak,iyice umutsuzluğa kapıldım, belki yararlı olur diye tecrübelerimi paylaşayım dedim. şu an üçüncü tüp bebek denememizin içindeyim, teste üç gün kaldı. ilkini çapa'da, ikincisini ivi'de, üçüncüsünü de memorial'de yaptırdık. çapa'dan bahsetmeme gerek yok tahmin edersiniz, ivi'den çok memnunduk, son derece özel bir ilgi var, ama sonuç negatif oldu. memorial güven veren bir hastane, ama hasta sayıları çok fazla olduğu için bir süre sonra kendinizi bir fabrika bandının üzerindeymişsiniz gibi hissediyorsunuz. gerçi bu hissiyat çok önemli mi bilmiyorum, önemli olan sonuç aslında. memorial'de lokal injury diye tutunmayı kolaylaştıran bir yöntem uyguladılar, o yüzden biraz umutluydum. ama bugün sanki adet olacakmışım gibi ara ara karnım ağrıyor. transferden sonra 12 günlük bekleme süresi işkence gibi geliyor bize. sonuç negatifse bu daha erken belli olamaz mı? boşu boşuna onca ilacı kullanmak ve umutla beklemek ancak yaşayanın anlayabileceği bir işkence. bu konuda tecrübesi olan var mı? bekleme süresini kısaltmanın, en azından negatif sonucu daha erken tesbit etmenin bir yolu yok mu? bekleme süresinin negatif veya pozitif sonuca göre belirtilerini yaşayanlar benimle paylaşabilirse çok sevinirim.

2. 15 Mart 2010
  3. bbeydam

bbeydam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah hamilesindir cnm allah gönlüne göre versin
    adet olacakmış gibi hissetmekte bir hamilelik belirtisi zatenzemuszemus

4. 28 Mart 2010
  5. asivemasmavi

asivemasmavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bbeydam, üç gün su gibi geçti, ondan sonra da bir onbir gün daha geçti. sonuç pozitiiiiiif. çok mutluyum. ama henüz sadece kan sonucunda gördük. inşallah sorunsuz ilerler herşey ve Allah sağlıkla ve mutlulukla bebişlerimizi kucağımıza almamızı nasibeder. sana çok teşekkür ediyorum. henüz cevap yazabildim. çünkü soluğu kasım anneleri topikinde aldım:)

6. 29 Mart 2010
  7. NuRBeN

NuRBeN http://lmtf.lilypie.com/ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    BU HABERLERİ DUYMAK NE KADAR MUTLU EDİYOR ANLATAMAM,alkisalkisalkis
    HAYIRLI , UĞURLU OLSUN.:CüvCüv:

ALLAH, SENİN VE EŞİNİN KUCAĞINIZA ALMAYI SAĞ SALİM NASİP EDER İNŞALLAH.:teytey::teytey:..

8. 30 Mart 2010
  9. bbeydam

bbeydam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

çok sevimdim cnm allah tamamına erdirsin:KK46:
    insallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin. zemuszemus
    bu duyguyu herkes yaşasın inşallah darısı başimizaalkisalkisalkis