transferden sonra akıntının rengi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve berrasu tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

    12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  1. berrasu

    berrasu Aktif Üye Üye

    Katılım:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    10
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bana pazartesi dondurulmuş transferi yapıldı.transferden sonra sarı renkte akıntım oldu ve hala oluyor.bende adet görceğim zaman gelir bu akıntı .şimdi çok korkuyorum.kasıklarım çok ağrıyor.ben önceden kimyasal gebelik yaşadım ve o zaman akıntım olmamıştı ama jel kullanmıştım.şimdi iğne kullanıyorum .acaba gebe kalıpta akıntısı olan arkadaşlar var mı ?yardımcı olurmusunuz.
     
  2. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  3. nur5555

    nur5555 Aktif Üye Üye

    Katılım:
    1 Şubat 2009
    Mesajlar:
    397
    Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gebelikte de bildiğim kadarıyla akıntı oluyor.ben şu an hamileyim ve jel kullanıyorum.ben de hiç akıntı yok .sadece arada bir jelin rengi biraz koyulaşıp geri geliyor.sanki içim kurudu.
     
  4. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  5. Patricia

    Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

    Katılım:
    25 Haziran 2008
    Mesajlar:
    2.928
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım arkadasımda ilk tup denemesınde hamıle kaldı ondada sarı akıntı vardı:)))))))) hadı hayırlı haberlerle gel ınsallah.
     
  6. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  7. eminenisa

    eminenisa Aktif Üye Üye

    Katılım:
    22 Temmuz 2009
    Mesajlar:
    250
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bugun 10 gunum canım bendede transferden sonra olmaya başladı limon sarısı gibi acaba ne bide benim kokolu akıntımda var bende endişeleniyorum
     
  8. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  9. krishazel

    krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

    Katılım:
    30 Aralık 2009
    Mesajlar:
    10.450
    Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Benim 3. gunum ve bende de az once akinti oldu. cok korktum:KK43:(
     
  10. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  11. berrasu

    berrasu Aktif Üye Üye

    Katılım:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    10
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bu sarı akıntı adet olacağım zaman olur ve rengi giderek koyulaşır.inşallah bu sefer yanılırım.sürekli kasıklarımda bir ağrı.oturunca artıyor yatınca azalıyor.göğüslerimde arada bir acıyor ve sanki daha dolgun.ama bunlar ilaçlardan da olabiliyormuş.günde 5 tane estrofem ve progynex iğne kullanıyorum.bunların yan etkileride olabilir.of bilmiyorum....lütfen yarabbim bu sefer tutunsun bebişim.iğneden resmen kalbura döndüm.
     
  12. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  13. eminenisa

    eminenisa Aktif Üye Üye

    Katılım:
    22 Temmuz 2009
    Mesajlar:
    250
    Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen bende korkuyorum bu benim 2 ci denmem bende igne kullanıyorum artık popamın acısına yatamıyorum rabbim bu emeklerimizi cablarımızı boşa cıkarmasın inş
     
  14. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  15. berrasu

    berrasu Aktif Üye Üye

    Katılım:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    10
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    krishazel ben seni olumsuz etkilemeyeyim.üzülürüm şimdi
     
  16. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  17. berrasu

    berrasu Aktif Üye Üye

    Katılım:
    12 Şubat 2010
    Mesajlar:
    10
    Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah eminenisa .emeklerimizin karşılığını alırız
     
  18. 12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : berrasu
  19. krishazel

    krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

    Katılım:
    30 Aralık 2009
    Mesajlar:
    10.450
    Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bende ayni ilaclari kullaniyorum
    Ve yapistirma bant bir surude hap
    transferen beridir alev alev ates basmasi oluyor bende yanaklarim kipkirmizi