Transferden sonra kaçıncı gün dışarı çıktınız?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve EU3 tarafından 16 Ocak 2009 başlatılmıştır.

16 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar transferimin 5.günü ve evde çok sıkıldım.siz dışarı çıktınızmı veya kaçıncı gün çıktınız.çıkarsam araba yok yalnız yürümem gerekicek.

2. 16 Ocak 2009
  3. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Benım perş transferım oldu p.tesı iş bası yaptım. dışarı çıkarken ayağında duz ayakkabılar olsun ve agır adımlarla yuru

4. 16 Ocak 2009
  5. moneta

moneta sincerity&honesty Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı uğurlu olsun selma cım,,,artık çıkabilirsin ama ağır hareketlerle,kendini yorma,kalbini hızlı attıracak hareketler yapma,yukarı uzanma,merdiven varsa ağır ağır ve dinlenerek kısacası arkadaşım AĞIR VE TEMKİNLİ hareketlerle,,,,,,inş emeğinin karşılığını alırsın,,,,darısı benim başıma

6. 16 Ocak 2009
  7. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selma, 1. tüp bebekte ertesi gün çıktım, 2. tüpbebe transferim çarşambaydı bi kaç saat içinde markete gideceğim çünkü çok bunaldım. yarım saate döner kendimi zorlamam diye düşünüyorum. :)

8. 16 Ocak 2009
  9. MyWorLd

MyWorLd İkincİ MELEGİM YoldA :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım benim cumartesi transferim oldu pazar günü uçağa bindim :))) önemli olan yatmak değil. sadece dikkatli ve yavaş hareket etmek. "yatmayla bu iş olacak olsaydı biz transfer ettiğimiz bütün hastalarımızı test gününe kadar yatırırdık merkezimizde" demişti doktorum. ama ani hareketlerden , hoplayıp zıplamaktan kaçın bi süre daha ...

hepimizin tedavileri hayırlı sonuçlanır inşallah...

10. 16 Ocak 2009
  11. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2 tüp bebekte de bir hafta kımıldamadan yattım. 3 üncü de sadece ilk gün dinlenmeyi düşünüyorum. Zaten insan yattıkça kendini dinliyor, stres oluyor. Yani yatmakla olsaydı benim ki tutardı.

12. 16 Ocak 2009
  13. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım inşallah güzel sonuçlar alırsın ben transferden yarım saat sonra hastaneden çıktım bi 10 dakika yol yürüdüm dolmuşa bindim ve ablama gittik gece 1dede ordan eve geldik 1 hafta boyunca 1 saat bile yatmadım 2. haftada işe başladım zaten yorucu ve ağır bişey yapmaman yeterli bence nekadar üstüne titrersen okadar sorun çıkabiliyor rahat ol canım hiç bir yere çıkmasanda en azından kendini dinleyip kendine işkence etme yavaş ve rahat ol rabbim bi an önce dilerim meleğine kavuşturur

14. 17 Ocak 2009
  15. eres

eres Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aslında bi kaç güne dışarı çıkılabiliyor.ama sonuç olumsuz olursa kendinizi suçlamamanız için gerekmedikçe yürüyerek bir yere gitmeyin yada çok yavaş bi şekilde arabayla...

16. 17 Ocak 2009
  17. SUHENDAN

SUHENDAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eğer çalışman gerekmiyorsa,zorunlu değilsen bence çıkma.o kadar zahmete girdikten sonra biraz da sıkılmaktan zarar gelmez.ben 9 gün kan testi yaptırmak için taksiyle hastaneye gitmiştim.inşallah hayırlısı ile güzel haberler alırsın.

Son düzenleme: 17 Ocak 2009