transferden sonra kasık ağrısı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zuzuay tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

11 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zuzuay
  1. zuzuay

zuzuay Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    selam kızlar tüp bebek transferimin bugün 7, günü ama son 2 gündür bende kasık ağrısı başladı ara arada bel ağrısı yaşıyorum . siteden okuduğum kadarıyla bu ağrılar tutunma ağrısı olabilirmiş ama kendimi kaptırıp tutmadığındada yıkılmak istemiyorum evde nasıl oturacağımı nasıl kalkacağımı şaşırmış durumdayım ne olur bana transfer sonrası neler yaşadınız anlatın aydınlatın beni ...

2. 11 Aralık 2008
  3. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde kasıklarım ağrıdı cnm umarım hamişsindir ben hamiştim........ korkulacak bişey yok bence gayet norma herşey yolunda..

4. 11 Aralık 2008
  5. EU2

EU2 Guest

canım benim de bu gün trasferimin 9.günü ama çok belli olmayan kasıklarımda ağrı var.inşallah
    tatlım yaa bu kez olur da yaşadıklarımız unutulur....test sonucumu pazartesi öğrenicem ama pazar günü yaptırsam olur mu ki??? transfer sonrası bende süren bi başağrısı vardı .halsizlik ,uyku halim var ama kullandığım ilaçlardan sanırım...

6. 11 Aralık 2008
  7. portwine

portwine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Benim transferimin 5. günü .Ağrıdan çok gazım var .. Sadece çok hafif bel ağrım ve de gazdan dolayı kasıklarımda ağrı oluyor o kadar . Bugün ilk defa dışarı çıkacağım . Çok sıkıldım artık . Yat yat otur .... Sinirlerim bozulmaya başladı . Ayın 19 unu beklemem lazım test için .Umarım ben de hamişimdir

8. 11 Aralık 2008
  9. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  10. 11 Aralık 2008
  11. zuzuay

zuzuay Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar sonucun ne olacağını bilememek beni sinirli yaptı aslında her iki sonucada hazırım ama demekki beynim tutmamasını kabullenemiyor öfffff barut gibiyimmm

12. 13 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

o asabilik bana da geldi bu günlerde.test günüm pazartesi ama bana nasıl uzun geliyo,boş durmasamda sürekli aklımda bu stres nereye gitsem benimle geliyo.çevremde bilen de yok o yüzden kimseye belli etmemeye çalışmak ta çok zor yawww........bi de herkez sormuyo mu ...tedavi oluyorum dediğimde hemen konu açılıyo tüp bebek diye...

14. 13 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

kızlarr dün gece sabaha karşı kasık ağrısıyla uyandım yatağımdan.ama nasıl şiddetliydi normal mi sizce???

16. 13 Aralık 2008
  17. Starimu

Starimu Tosbaam abi oluyor :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyynısı bana da oldu , hem de 2 kere ..normal sanırım , endişelenme ok yerimseniben

18. 13 Aralık 2008
  19. onuseviyorum

onuseviyorum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede kasık ve karın ağrısı oldu.halada devam ediyor.ama hamileyim allaha şükür....